Zlewozmywaki jednokomorowe
Zlewozmywaki jednokomorowe w sklepie internetowym Komfort to aż kilkaset różnych modeli z oferty czołowych polskich i europejskich producentów armatury i wyposażenia kuchni. W stałej sprzedaży mamy zlewy jedna komora takich marek jak Deante, Kuchinox, Laveo czy Teka. Są to zarówno zlewy jednokomorowe prostokątne, jak i modele okrągłe i owalne. W naszym sklepie znajdziecie także zlewy z jedną komorą narożne w kształcie zbliżonym do trapezu. Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy niezależnie od tego, czy interesuje Was niedrogi zlewozmywak 1-komorowy stalowy, ponadczasowy zlew ceramiczny czy też nowoczesny i niezwykle efektowny zlew z jedną komorą z granitowego kompozytu.
Zlewozmywaki jednokomorowe – wymiary
Niezależnie od tego, czy jest to zlew dwukomorowy, czy zlewozmywak jednokomorowy, wymiary tego elementu wyposażenia powinny być oczywiście dopasowane do metrażu i układu kuchni. Strefa zlewozmywakowa jest bardzo istotnym elementem wyposażenia tego pomieszczenia i powinniście zadbać o stworzenie w niej wygodnego miejsca do codziennych kuchennych prac.
To, że kuchenny zlew wyposażony jest w jedną komorę, wcale nie oznacza, że w kategorii tej znajdziecie tylko i wyłącznie małe zlewozmywaki jednokomorowe. Owszem, mamy w sprzedaży małe zlewy jednokomorowe zaprojektowane z myślą o niewielkich kuchniach. Najmniejsze zlewy w naszej ofercie to modele o szerokości i długości zaledwie 38 cm. Taki zlew jednokomorowy mały możecie z powodzeniem wykorzystać w niewielkim aneksie kuchennym czy kuchni w kawalerce.
Oferujemy jednak również zlewozmywaki jednokomorowe duże, które z powodzeniem możecie wykorzystać w nieco większych kuchniach. Dobrym przykładem takich dużych zlewozmywaków jednokomorowych mogą być granitowe zlewy Deante wyposażone w ociekacz. Ten dodatkowy element sprawia, że taki zlew jednokomorowy ma aż 100 cm długości.
Zlew jednokomorowy do kuchni – jaki model wybrać?
Zlew jednokomorowy do kuchni ze stali szlachetnej, czy może jednak nowoczesny zlew jednokomorowy kuchenny granitowy? Zastanawiacie się, który z tych dwóch modeli sprawdzi się lepiej w Waszej kuchennej aranżacji? Stalowe zlewozmywaki jednokomorowe kuchenne wykorzystywane są w kuchniach od wielu lat. Oferują dobry stosunek jakości do ceny. Są także bardzo lekkie, co ułatwia ich transport i montaż. Stal nierdzewna jest również niewrażliwa na przebarwienia i zdecydowaną większość środków czyszczących. Jeśli chodzi o mankamenty, to zlewy jednokomorowe stalowe są stosunkowo wrażliwe na zarysowania. Powstają one na przykład w trakcie mycia sztućców czy innych metalowych kuchennych akcesoriów.
Klasyczne zlewozmywaki jednokomorowe do kuchni ze stali są coraz częściej zastępowane przez nowoczesne zlewy granitowe. Wbrew obiegowej nazwie takie zlewy jednokomorowego nie powstają z jednej bryły naturalnego granitu. Granit jest mielony na drobny pył, a następnie łączony ze specjalnymi syntetycznymi żywicami. Z tak powstałej masy formuje się zlewozmywaki o różnych kształtach i rozmiarach. Szerokie możliwości obróbki dają producentom kuchennej armatury duże pole do popisu. Granitowe zlewozmywaki jednokomorowe do kuchni to więc często modele o nietuzinkowym i oryginalnym designie. Technologia produkcji kompozytu granitowego pozwala również na uzyskanie materiału w różnych kolorach. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie zlewy jednokomorowe kuchenne czarne, szare, beżowe czy piaskowe. Granitowy zlew jednokomorowy czarny możecie wykorzystać na przykład w kuchni w stylu glamour lub surowym wnętrzu industrialnym. Taki zlew może być również ciekawym dodatkiem do kuchni utrzymanej w stylu black&white. Dużą popularnością cieszą się również szare zlewy jednokomorowe do kuchni. Po taki granitowy model możecie sięgnąć, urządzając kuchnię nowoczesną lub aranżację inspirowaną skandynawskim minimalizmem. Z kolei w klasycznych aranżacjach możecie sięgnąć po zlewozmywaki białe, beżowe czy piaskowe. Poza atrakcyjnym wyglądem jednokomorowe zlewy kuchenne z granitu mają także całkiem pokaźną listę praktycznych zalet. Są bardzo trwałe i odporne na zarysowania. Są niewrażliwe również na wysokie temperatury, przebarwienia i korozję.
Zlewy jednokomorowe – ceny
Ceny zlewów jednokomorowych są uzależnione przede wszystkim od ich wymiarów oraz materiału, z którego zostały wykonane. Ile kosztuje zlew jednokomorowy stalowy, a ile będzie trzeba zapłacić za taki sam zlewozmywak z granitowego kompozytu? W kategorii stalowe zlewy jednokomorowe ceny zaczynają się już od niecałych 200 zł. Tyle będziecie musieli zapłacić za najtańsze modele wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej. Nieco większy wydatek czeka Was, jeśli zdecydowaliście się na granitowe zlewozmywaki jednokomorowe. Cena najtańszych modeli wykonanych z tego materiału wynosi między 500 a 600 zł. Oczywiście ceny zlewów jednokomorowych rosną wraz z ich wymiarami. Zwykle mniej zapłacicie za niewielki zlew jednokomorowy bez ociekacza, a nieco większy wydatek czeka Was w przypadku dużego zlewu wyposażonego dodatkowo w ociekacz.
Zobacz powiązane produkty
Zlewozmywaki jednokomorowe
Zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem
Zlewozmywaki dwukomorowe
Zlewozmywaki granitowe
Zlewozmywaki dwukomorowe z ociekaczem
Zlewozmywaki podwieszane (podblatowe)
Zlewozmywaki czarne
Zlewozmywaki z ociekaczem
Zlewozmywaki granitowe jednokomorowe
Zlewozmywaki czarne jednokomorowe
Zlewozmywaki wpuszczane w blat
Zlewozmywaki jednokomorowe stalowe
Zlewozmywaki Teka
Zlewozmywaki z baterią (zestawy)
Zlewozmywaki 1,5 komorowe
Zlewozmywaki dwukomorowe stalowe
Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe
Zlewozmywaki ceramiczne jednokomorowe
Zlewozmywaki okrągłe
Zlewozmywaki 1,5 komorowe z ociekaczem
Zlewozmywaki 80x60
Zlewozmywaki 60cm
Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej (stalowe)
Zlewozmywaki 80cm
Zlewozmywaki białe jednokomorowe
Zlewozmywaki białe ceramiczne
Zlewozmywaki stalowe jednokomorowe z ociekaczem
Zlewozmywaki owalne
Zlewozmywaki srebrne
Zlewozmywaki Kuchinox
Zlewozmywaki 80x60 nakładane
Zlewozmywaki stalowe z ociekaczem
Zlewozmywaki jednokomorowe stalowe nakładane
Zobacz powiązane porady
Jak umeblować kuchnię, aby była praktyczna i stylowa?
Zlewozmywak – o czym warto pamiętać przy jego zakupie
Jak zabezpieczyć blat kuchenny przed wodą?
Dlaczego warto wybrać chodnik do kuchni? 5 argumentów za!
Sprzęty wolnostojące czy w zabudowie
Co powinien mieć idealny aneks kuchenny w nowoczesnym domu
Kuchnia mat czy połysk?
Jak urządzić małą kuchnię?
Wysoka kuchnia – jak zaprojektować jej aranżację?
Jak rozebrać baterię umywalkową?
Kuchenna wentylacja - o czym należy pamiętać
Bateria z termostatem – jakie ma minusy?
Ile kosztuje blat kuchenny?
Blat kuchenny drewniany czy laminowany - który lepszy?
Jakie drewno na blat kuchenny jest najlepsze + 3 alternatywy
Jak połączyć blat kuchenny?
Blat kuchenny - z jakiego materiału
Jaki blat kuchenny wybrać?
Zobacz powiązane Inspiracje
Małe Kuchnie
Aneks kuchenny
Kuchnie w zabudowie
Kuchnie wolnostojące
Kuchnie w kształcie litery c
Kuchnie w kształcie litery l
Kuchnie w kształcie litery u
Kuchnie z barkiem
Kuchnie z jadalnią
Kuchnie z wyspą
Kuchnie zamknięte
Kuchnie jednorzędowe
Kuchnie dwurzędowe
Kuchnie w stylu skandynawskim
Kuchnie w stylu rustykalnym
Kuchnie w stylu nowoczesnym
Kuchnie w stylu klasycznym
Kuchnie z drewnianym blatem