Current Image

Filtry

Zlewozmywaki

854 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki

Wielkość, liczba komór, materiał i sposób montażu to kilka najważniejszych kryteriów, które musimy wziąć pod uwagę, wybierając zlewozmywak do kuchni. Nie bez znaczenia jest również jego wygląd. Wbrew pozorom, zlewozmywak może pełnić nie tylko funkcje praktyczne. Oryginalny design i nowoczesny materiał mogą sprawić, że zlew stanie się jednym z elementów dekoracyjnych kuchni.

Zlewozmywaki kuchenne

Zacznijmy jednak od kwestii czysto praktycznych i sprawdźmy, jak wybrać idealny zlewozmywak kuchenny:

  • Wielkość – o tym, jakie wymiary powinien mieć zlewozmywak kuchenny, decydują przede wszystkim wymiary naszych szafek kuchennych oraz wymiary całej kuchni. Zbyt mały zlewozmywak może być po prostu niewygodny. Natomiast zbyt duży zlew zabierze nam dużą część blatu roboczego w kuchni.
  • Liczba komór zlewozmywaka – związana jest pośrednio z jego wielkością. Wybierając pomiędzy kuchennym zlewozmywakiem jedno i dwukomorowym, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy będziemy na co dzień używać zmywarki. Jeśli większość naczyń będziemy myć w zmywarce, zlew jednokomorowy powinien nam wystarczyć. Jeśli natomiast nie planujemy montażu zmywarki, a mamy dużą rodzinę, może nam się przydać zlewozmywak dwukomorowy.
  • Materiał – w tej kategorii zdecydowanie królują zlewozmywaki stalowe. Cechuje je bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Są niedrogie i trwałe. Dużą zaletą stalowych zlewozmywaków kuchennych jest również to, że łatwo je dopasować praktycznie do każdego wnętrza. Bez trudu znajdziemy model zlewozmywaka pasujący do nowoczesnej kuchni, jak i taki do nieco bardziej tradycyjnego wnętrza. Alternatywą dla zlewów stalowych są zlewozmywaki wykonane z granitu, kompozytu lub ceramiczne.
  • Sposób montażu – najpopularniejszym rozwiązaniem są tak zwane zlewozmywaki nakładane. Do ich montażu będziemy potrzebowali szafki o odpowiednich rozmiarach, która nie posiada górnego blatu. W naszym sklepie bez problemu kupicie zlewozmywak nakładany oraz kompatybilną z nim szafkę kuchenną. Taki zestaw jest gwarancją tego, że nie napotkamy problemów w czasie montażu zlewozmywaka kuchennego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.