Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE WENGE

17 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne wenge

Wenge to gatunek egzotycznego drewna, które już od wielu lat stosowane jest w stolarce dekoracyjnej. Z drewna wenge powstają między innymi trwałe i niezwykle efektowne podłogi czy meble. Popularność tego ciemnobrązowego drewna znalazła odzwierciedlenie również w naszej ofercie drzwi wewnętrznych. W sklepie internetowym Komfort drzwi wewnętrzne wenge to kilkanaście różnych modeli. Są to drzwi wewnętrzne wenge wyselekcjonowane z najnowszych katalogów renomowanych polskich marek. W stałej sprzedaży posiadamy, chociażby drzwi wewnętrzne wenge DRE. Ze względów praktycznych i funkcjonalnych, a także z uwagi na wysoką cenę tego drewna drzwi wewnętrzne wenge swój wzór i kolor zawdzięczają najczęściej syntetycznej okleinie. Odwzorowuje ona charakterystyczny układ słojów i głęboką barwę tego egzotycznego drewna. Dzięki okleinie drzwi wewnętrzne wenge są również odporne na uszkodzenia mechaniczne i bardzo łatwe w pielęgnacji.

Drzwi wewnętrzne kolor wenge – w jakich aranżacjach możemy je wykorzystać?

Zastanawiacie się, do jakich wnętrza pasują drzwi wewnętrzne kolor wenge? Jest to stosunkowo ciemny odcień koloru brązowego określany często jako czekoladowy brąz. W związku z tym duża ilość koloru wenge mogłaby przytłaczać całą aranżację pomieszczenia, a nawet ją optycznie zmniejszać. Możemy jednak uniknąć tego efektu, jeśli zestawimy drzwi wewnętrzne wenge z jasnymi stonowanymi barwami. W roli takiej kolorystycznej przeciwwagi dla drzwi wewnętrznych w kolorze wenge sprawdzą się na przykład białe lub beżowe ściany.

Jeśli chodzi o konkretne aranżacje i trendy architektoniczne, to drzwi wewnętrzne wenge kojarzą nam się często z klasycznymi wnętrzami. Po drzwi pokojowe wenge możemy jednak równie dobrze sięgnąć w przypadku aranżacji inspirowanych trendami retro. Dotyczy to szczególnie wnętrz z zabytkowymi meblami utrzymanymi w podobnej kolorystyce. Kluczem do wykorzystania drzwi wewnętrznych wenge jest najczęściej spójne połączenie kolorystyczne drzwi, ścian, podłogi i mebli w pomieszczeniu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.