Current Image

Filtry

PŁYTKI SZKLANE

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki szklane — funkcjonalność i estetyka

Szklane płytki są coraz częściej stosowane w nowoczesnych wnętrzach. Pojawiają się zarówno w łazienkach, jak i w kuchniach. Płytki ze szkła charakteryzują się przede wszystkim przepięknym wyglądem. Gwarantują wprost spektakularne efekty wizualne, obok których nie sposób przejść obojętnie! Szklane płytki mogą okazać się szczególnie cenne w przypadku małych pomieszczeń. Powiększą optycznie przestrzeń oraz będą odbijać światło.

Na rynku możesz znaleźć płytki ze szkła hartowanego, jak i płytki szklane ozdobne ze szkła zwykłego i ornamentowego. Wbrew pozorom szklana płytka jest bardzo wytrzymała i solidna, a jej uszkodzenie nie przychodzi łatwo. Z pewnością zastanawia Cię również cena. Oferujemy stosunkowo tanie płytki szklane, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich jakość wykonania. Opinie o płytkach szklanych mówią same za siebie — jest to rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić.

W naszej ofercie znajdziesz produkty niejednego producenta płytek szklanych. Jeśli więc szukasz inspiracji z płytkami szklanymi, zapraszamy do nas!

Czym czyścić szklane kafelki?

Zastanawiasz się, jak i czym czyścić szklane płytki? Nieważne, czy są to kafelki ze szkła wypalanego, czy nie — do ich mycia warto stosować delikatne ściereczki, np. z mikrofibry. Stosowanie odpowiednich detergentów także ma ogromne znaczenie! Bezpiecznym wyborem będą płyny do mycia szyb. Dbając o kafelki, nie zapominaj o regularności oraz unikaniu zbyt silnych detergentów.

Sam proces mycia nie jest skomplikowany ani wymagający. Jeśli dobrze przetrzesz płytki, kafelki szklane nie będą posiadać żadnych smug ani plam. Ich pielęgnacja wbrew pozorom jest naprawdę prosta i niewymagająca! Wiele istotnych zalet przemawia na korzyść kafelków ze szkła. To bez wątpienia interesująca propozycja, zwłaszcza dla eleganckich i nowoczesnych kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady