Filtry

SZTUCZNA TRAWA 4M

24 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Sztuczna trawa 4 m

Miła w dotyku sztuczna trawa 4 m to sposób na stworzenie własnego zielonego zakątka na balkonie lub przydomowym tarasie. Dzięki dużej szerokości rolki sztuczną trawę 4 m możemy z powodzeniem wykorzystać na tarasie lub balkonie o dużej powierzchni. Oczywiście sztuczna trawa znajdzie zastosowanie nie tylko w domu czy mieszkaniu. Taka nawierzchnia sprawdzi się świetnie także w obiektach użyteczności publicznej czy różnego rodzaju lokalach usługowych. Po sztuczną trawę 4 m możemy sięgnąć na przykład, urządzając letni ogródek restauracji lub wejście do budynku firmy. Jest to niezwykle proste w montażu rozwiązanie, które pozwala nam osiągnąć efekt naturalnego trawnika bez koszenia i podlewania. Sztuczna trawa 4 m nie wymaga również żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wystarczy okresowe odkurzanie lub mycie za pomocą wody.

W naszym sklepie online znajdziecie kilkanaście różnych rodzajów sztucznej trawy 4 m. Poszczególne produkty różnią się między sobą nie tylko odcieniem zieleni, ale również grubością runa.

Sztuczna trawa szerokość 4 m – jakie zalety ma takie rozwiązanie na taras lub balkon?

Na czym polega fenomen sztucznej trawy i co sprawia, że coraz częściej decydujemy się na taką nawierzchnię balkonu lub tarasu?

  • Sztuczna trawa 4 m jest niewrażliwa na wilgoć opady atmosferyczne i niskie lub wysokie temperatury. Sprawia to, że jest to produkt dedykowany do zastosowań zewnętrznych.
  • Sztuczna trawa 4 m jest odporna także na działanie promieni ultrafioletowych. Dzięki temu nawet po długiej ekspozycji na światło słoneczne sztuczna trawa nie traci swojego oryginalnego, zielonego koloru.
  • Sztuczna trawa 4 m pozwala osiągnąć efekt naturalnego trawnika bez podlewania, koszenia i innych zabiegów pielęgnacyjnych, które są niezbędne w przypadku prawdziwej trawy.
  • Włókna polipropylenowe, z których powstaje sztuczna trawa 4 m, są odporne również na plamy i zabrudzenia.
  • Sztuczną trawę możemy położyć na istniejącej już nawierzchni tarasu i balkonu. Jest to więc prosty sposób na zmianę aranżacji lub odświeżenie tych miejsc.

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.