leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE KUCHENNE Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ

89 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie z wyciąganą wylewką

Baterie z wyciąganą wylewką to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które cieszy się ostatnio coraz większą popularnością. Wielu czołowych producentów kuchennego wyposażenia i armatury wprowadziło już do swojej oferty baterie kuchenne z wyciąganą wylewką. O tym, jak popularne stają się tego rodzaju modele, może świadczyć również oferta naszego sklepu internetowego. Baterie z wyciąganą wylewką to w sklepie Komfort aż kilkadziesiąt modeli inspirowanych różnymi, popularnymi aktualnie wnętrzarskimi trendami.

Są to modele pochodzące z katalogów polskich i europejskich liderów branży armatury i wyposażenia kuchni. W stałej sprzedaży mamy między innymi baterie z wyciąganą wylewką Kuchinox, Deante i Laveo. Wśród ponad 40 różnych baterii z wyciąganą wylewką znajdziecie zarówno uniwersalne srebrne i chromowane baterie, jak i modele w innych kolorach. Idealnym dodatkiem do nowoczesnego granitowego zlewu może być bateria z wyciąganą wylewką czarna lub szara.

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką – jak działają?

Jak w praktyce działają baterie kuchenne z wyciąganą wylewką? W takim modelu głowica wylewki jest ruchoma i umieszczona na elastycznym wężu chowanym wewnątrz baterii i pod blatem kuchennej szafki. Poszczególne modele baterii kuchennych z wyciąganą wylewką mogą różnić się długością węża. Standardowym rozwiązaniem jest jednak wąż o długości od 100 do 150 cm. Na końcu węża znajduje się specjalny obciążnik. Dzięki niemu głowica wylewki wraca na swoje miejsce, a sam wąż chowa się w korpusie baterii.

Baterie z wyciąganą wylewką to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się zarówno w dużej kuchni wyposażonej w zlew dwukomorowy, jak i w aranżacji małych pomieszczeń z jednokomorowymi zlewozmywakami. W przypadku dużego zlewu bateria z wylewką pozwala w wygodny sposób dotrzeć do wszystkich jego zakamarków. W małej kuchni bateria z ruchomą wylewką może przydać się na przykład w trakcie mycia dużych garnków, które normalnie nie zmieściłyby się pod wylewką.

Jakie zalety mają kuchenne baterie z wyciąganą wylewką?

  • Baterie z wyciąganą wylewką są niezwykle wygodne i funkcjonalne. Pozwalają w bardzo łatwy sposób dotrzeć do każdego miejsca zlewozmywaka.
  • Wyciąganą wylewkę można wykorzystać również do umycia w zlewie większych elementów lub napełnienia wodą większych naczyń, które nie mieszczą się w zlewie.
  • Wyciągana wylewka to tylko funkcja dodatkowa. Na co dzień, jeśli nie ma potrzeby korzystania z wyciąganej wylewki, taką baterię możecie użytkować w dokładnie taki sam sposób, jak klasyczny model.
  • Konstrukcja baterii z wyciąganą wylewką sprawia, że wąż samoczynnie wraca na swoje miejsce.
  • Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką dostępne są w bardzo szerokiej gamie wzorów. Różnorodność ta dotyczy nie tylko stylu poszczególnych modeli, ale również kolorów baterii. Poza uniwersalnymi bateriami w kolorze srebrnym znajdziecie także wiele modeli w innych kolorach. W nowoczesnej kuchni industrialnej lub wnętrzu inspirowanym stylem loftowym możecie wybrać na przykład baterie z wyciąganą wylewką szare, lub czarne.

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką – opinie

Zastanawiacie się, co myślą nasi klienci o takich produktach jak baterie kuchenne z wyciąganą wylewką? Opinie o tego rodzaju produktach dotyczą przede wszystkim kwestii funkcjonalnych. Baterie z wyciąganą wylewką wykorzystać można nie tylko w trakcie mycia naczyń, ale również podczas wielu innych prac kuchennych czy porządkowych. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, żeby z takiej baterii korzystać w dokładnie taki sam sposób, jak ze zwykłej baterii. Najczęściej polecane baterie kuchenne z wyciąganą wylewką to modele z katalogu marki Deante. Ten polski producent łazienkowej i kuchennej armatury, dzięki bardzo wysokiej jakości oferowanych produktów i ciekawemu wzornictwu odniósł sukces nie tylko w kraju, ale również za granicą. Baterie Deante zdobyły wielu zadowolonych odbiorców w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Poza bateriami z wyciąganą wylewką w ofercie tej marki znajdziecie również zlewozmywaki, umywalki, brodziki czy różnego rodzaju baterie łazienkowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.