Current Image

Filtry

NAKŁADKI NA SCHODY

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Nakładki na schody

Nakładki na schody mogą stanowić zarówno praktyczny, jak i stylowy element wystroju wnętrza. Nakładka na schody przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo poruszania się po stopniach, zmniejszając ryzyko poślizgnięcia i upadku. Nakładki na stopnie schodów zapewniają też bardzo dobrą izolację akustyczną – tłumią hałasy i wyciszają dźwięki powstające podczas chodzenia. Nakładki na schody mogą być także ciekawym pomysłem na odnowienie lub wykończenie schodów – odpowiednio dobrane mogą bowiem stanowić świetny element aranżacji pomieszczenia.

Eleganckie nakładki na schody

Nakładki na schody cechują się niezwykłą różnorodnością – dzięki temu dopasowanie ich do przeznaczenia czy charakteru wnętrza jest znacznie łatwiejsze. Eleganckie nakładki na schody mogą być idealnym dopełnieniem wystroju przedpokoju, korytarza czy salonu. W zależności od stylu, w jakim została urządzona przestrzeń, można zdecydować się na przykład na nakładki na schody nowoczesne w jednolitych, często ponadczasowych kolorach. Takie nakładki na stopnie schodów sprawdzą się nie tylko we wnętrzach nowoczesnych, ale również skandynawskich czy glamour. Z kolei w pomieszczeniach utrzymanych w duchu klasycznym, doskonałym wyborem będą eleganckie nakładki na schody zdobione delikatnym wzorem – subtelny motyw podkreśli tradycyjny charakter przestrzeni.

Nakładki na schody antypoślizgowe

Nakładki na schody są zarówno stylowym, jak i funkcjonalnym elementem aranżacji, gdyż podnoszą bezpieczeństwo poruszania się po stopniach. Z tym zadaniem najlepiej radzą sobie nakładki na schody antypoślizgowe. W tej grupie produktów można znaleźć nakładki na schody podgumowane lub wykonane w całości z tworzywa sztucznego – drugie z wymienionych najczęściej stosowane są na zewnątrz pomieszczeń. Warto też zwrócić uwagę na nakładki na schody samoprzylepne, które są bardzo łatwe w montażu.

Nakładki na schody Komfort

Nakładki na schody w Komfort to przede wszystkim duża różnorodność. Mnogość wariantów kolorystycznych i wzorów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie nakładki na schody wpisujące się w jego gust i pasujące do aranżacji konkretnej przestrzeni. W sklepie Komfort nakładki na schody są także dostępne w wersji antypoślizgowej, które łączą świetny styl z bezpieczeństwem użytkowania.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.