Current Image

Filtry

LUSTRA ŁAZIENKOWE W RAMIE

83 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lustra łazienkowe w ramie

W aranżacji łazienki podobnie zresztą jak w przypadku każdego innego pomieszczenia bardzo dużą rolę odgrywają różnego rodzaju dekoracyjne detale. To często te niewielkie szczegóły decydują o tym, jaki klimat uda nam się stworzyć w łazience. Dodatkiem, który może łączyć w sobie funkcję praktycznego elementu wyposażenia i dekoracyjnego akcentu są często lustra łazienkowe w ramie. Tym, co je wyróżnia, jest oczywiście rama. To właśnie kolor i styl ramy takiego lustra decyduje o tym, w jakich aranżacjach wnętrz sprawdzi się ono najlepiej.

Lustra łazienkowe w sklepie Komfort to kilkadziesiąt modeli zróżnicowanych zarówno pod względem kształtów i rozmiarów, jak i stylu wykonania. W tej kategorii dostępne są między innymi lustra łazienkowe w ramie marki Ruke, Oristo, Elita czy Comad. Nasze lustra łazienkowe w ramie to ponad 40 wzorów, wśród których bez trudu znajdziecie model do wnętrza nowoczesnego, minimalistycznej łazienki skandynawskiej czy różnych aranżacji inspirowanych tradycyjnymi trendami. Z nowoczesnymi aranżacjami kojarzą nam się przede wszystkim lustra prostokątne w ramie. Z kolei po lustra łazienkowe w ramie okrągłe i owalne sięgamy często w przypadku aranżacji klasycznym, minimalistycznych i wnętrz tradycyjnych.

Lustra łazienkowe w ramie czarnej, złotej, białej czy srebrnej?

To, jakie lustro łazienkowe w ramie wybrać, zależy głównie od tego, jakim stylem architektonicznym zainspirowana jest nasza aranżacja łazienki. Najbardziej uniwersalny wybór to lustro łazienkowe w czarnej lub białej ramie. Na takie modele możemy zdecydować się zarówno w klasycznej łazience, nowoczesnej aranżacji, jak i w minimalistycznym wnętrzu skandynawskim. W łazience w stylu scandi czy klasycznej możemy postawić na lustro okrągłe w czarnej ramie. Z kolei w nowoczesnych designerskich aranżacjach sprawdzą się lustra prostokątne w czarnej ramie. Po modele prostokątne w czarnej ramie możemy sięgnąć również w przypadku łazienki loftowej lub industrialnej. Sporą popularnością cieszą się również lustra łazienkowe w ramie złote. Na taki dodatek możemy zdecydować się nie tylko we wnętrzach inspirowanych stylem glamour. Dekoracje w tym kolorze są teraz na topie, w związku z czym lustro łazienkowe w złotej ramie może być ozdobą pomieszczenia inspirowanego różnymi stylami architektonicznymi.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.