Current Image

Filtry

WYKŁADZINY PCV PRZEMYSŁOWE

33 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładzina PCV przemysłowa

Wykładzina PCV przemysłowa to uniwersalne pokrycie podłogi, które świetnie sprawdzi się w biurach, zakładach pracy, placówkach medycznych, urzędach i innych obiektach użyteczności publicznej. O popularności przemysłowych wykładzin PCV decyduje szereg zalet, do których należą:

  • Wysoka odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Wykładziny przemysłowe PCV można z powodzeniem stosować w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach.
  • Wykładziny PCV bardzo łatwo utrzymać w czystości. Nie wymagają one zastosowania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych.
  • Tego rodzaju przemysłowe wykładziny są także odporne na wilgoć. W związku z tym można stosować je w toaletach, łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach narażonych na częste działanie wilgoci.
  • Bogaty wybór wzorów i kolorów. Wykładziny PCV przemysłowe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. W przypadku pomieszczeń reprezentacyjnych, jak biura, sklepy czy poczekalnie, można więc łatwo dopasować kolor i wzór wykładziny do wystroju pomieszczenia.
  • Przemysłowe wykładziny PCV są również odporne na działanie promieni słonecznych. Nie żółkną i nie tracą swojego oryginalnego koloru nawet po dłuższym czasie. 
  • Do zalet wykładzin przemysłowych PCV należą również kwestie związane z bezpieczeństwem. Wykładziny te są antypoślizgowe i cechują się wysoką klasą trudnopalności.

Wykładziny przemysłowe Komfort

W ofercie sklepu internetowego Komfort dostępny jest bogaty wybór wykładzin przemysłowych PCV. Wszystkie oferowane przez nas wykładziny przemysłowe PCV można z powodzeniem stosować w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Nasze wykładziny przemysłowe przeznaczone są do obiektów o średnim i wysokim natężeniu użytkowania. Dużą zaletą jest również cena wykładziny przemysłowej PCV. Ceny 1 metra bieżącego wykładziny przemysłowej PCV zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Jest to więc idealny sposób na stworzenie taniej, odpornej i estetycznej podłogi.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.