Current Image

Filtry

WYKŁADZINY PCV IMITUJĄCE KAFELKI (PŁYTKI)

4 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładziny PCV imitacja kafelek

Wykładzina PCV imitująca kafelki, drewno czy beton to aktualnie najprostszy i najszybszy sposób na stworzenie funkcjonalnej i łatwej w pielęgnacji podłogi w mieszkaniu lub obiekcie handlowo-usługowym. Nowoczesna imitacja kafelków z PCV ma niewiele wspólnego z wykładzinami, które królowały w polskich domach w latach 80 czy 90. Dostępne dziś wykładziny z motywem kafelków PCV znacznie przewyższają je zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i wyglądu zewnętrznego. Wykładzin PCV z imitacją kafelków nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu. W stałej sprzedaży mamy kilkanaście różnych wzorów tego rodzaju nawierzchni, wyselekcjonowanych z oferty renomowanych producentów podłóg z polichlorku winylu. Są to między innymi wykładziny Tarkett, Beaufloor czy Lentex. Cały czas staramy się również wprowadzać do naszej oferty nowe produkty, w tym także wykładziny PCV imitujące kafelki.Wykładzina PCV imitacja płytek – jakie zalety ma takie rozwiązanie?

Co sprawia, że wykładzina PCV imitująca płytki coraz częściej zastępuje prawdziwe kafelki? Imitacja płytek z PCV ma kilka istotnych praktycznych zalet.  • Imitację płytek z wykładziny PCV możecie położyć na dowolnej płaskiej nawierzchni.
  • Montaż wykładziny PCV imitującej płytki jest znacznie łatwiejszy niż montaż kafelków podłogowych. Najczęściej wykładzinę PCV możecie położyć samodzielnie bez pomocy fachowca. Pozwala to na zmniejszenie kosztów związanych z aranżacją konkretnego pomieszczenia.
  • Wykładzina PCV z imitacją płytek, podobnie jak inne wzory z tego materiału, jest całkowicie odporna na wilgoć. Dzięki temu wykładziny PCV możecie stosować również w pomieszczeniach mokrych jak kuchnie i łazienki.
  • Podłogi PCV imitujące płytki są zdecydowanie tańsze niż kafelki podłogowe. Decydując się na taką wykładzinę, możecie osiągnąć efekt posadzki z płytek o wiele mniejszym kosztem.
  • Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji wykładziny imitujące płytki będą nie tylko funkcjonalnym elementem aranżacji, ale także ozdobą pomieszczenia.
  • Brak fug i właściwości polichlorku winylu sprawiają, że wykładziny imitujące płytki ceramiczne są bardzo łatwe w pielęgnacji.
  • Wśród wykładzin PCV imitujących płytki znajdziecie nie tylko produkty przeznaczone do domów i mieszkań. W naszej ofercie znaleźć można także wykładziny obiektowe. Są one zaprojektowane z myślą o stosowaniu w intensywnie użytkowanych obiektach użyteczności publicznej jak placówki edukacyjne, przychodnie, sklepy, biura, urzędy itd.