Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE DRE

197 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne DRE

Firma DRE to polski producent, który działa na rynku już od ponad 30 lat. Dziś sztandarowym produktem marki DRE są drzwi wewnętrzne i zewnętrzne przeznaczone zarówno do lokali mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej czy lokali typowo komercyjnych. Jakość i wysoki poziom drzwi wewnętrznych DRE potwierdzają dynamicznie rosnące wyniki sprzedaży, które rokrocznie notuje ten producent.

Drzwi wewnętrzne DRE dostępne są oczywiście także w naszym sklepie online. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 180 różnych modeli drzwi wewnętrznych DRE z najnowszych katalogów tej marki. Dokładamy także wszelkich starań, aby nasza oferta była uzupełniana o najnowsze drzwi wewnętrzne z oferty tego polskiego producenta.

Drzwi DRE wewnętrzne – jakie wybrać?

Szeroka oferta drzwi wewnętrznych DRE sprawia, że bez trudu znajdziemy w niej model dopasowany do praktycznie każdego wnętrza.

  • Drzwi wewnętrzne DRE przeszklone to propozycja dla osób, które nie chcą optycznie pomniejszyć swojego wnętrza i tworzyć wrażenia zamkniętej przestrzeni. Drzwi wewnętrzne DRE przeszklone są wizualnie lekkie i zapewniają lepszy dostęp światła do pomieszczenia.
  • Z kolei drzwi wewnętrzne DRE pełne oferują zdecydowanie lepszą izolację zarówno akustyczna, jak i termiczną. Na pełne drzwi DRE wewnętrzne decydujemy się więc często w przypadku takich pomieszczeń jak pokój dziecięcy czy łazienka.
  • W zależności od naszych potrzeb i preferencji w ofercie drzwi wewnętrznych DRE znajdziemy zarówno modele lakierowane, pokryte syntetyczną okleiną, jak i drzwi DRE wewnętrzne na wysoki połysk. Sposób wykończenia drzwi powinien być oczywiście dopasowany do takich elementów jak podłoga, ściany i meble w pomieszczeniu.
  • Drzwi wewnętrzne DRE to także szeroka gama kolorów. Dużą popularnością cieszą się drzwi DRE wewnętrzne białe, ale w naszej ofercie znajdziecie także modele w różnych odcieniach koloru szarego oraz szeroką gamę drzwi wewnętrznych DRE drewnianych. Syntetyczna okleina, którą są pokryte drzwi DRE, w bardzo dokładny sposób imituje różne gatunki i odcienie naturalnego drewna.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.