Filtry

CHODNIKI 120CM

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodniki 120cm

Chodniki kojarzą nam się często z takimi miejscami jak hotele, pensjonaty czy biura. W takich obiektach chodnik chroni podłogę w intensywnie eksploatowanych ciągach komunikacyjnych, a często również wycisza odgłos kroków. Po chodniki 120 cm sięgamy jednak coraz częściej również przy urządzaniu mieszkania. Tutaj chodnik nie tylko chroni podłogę, ale często jest również elementem dekoracyjnym. Gdzie możemy wykorzystać chodnik 120 cm? Na taki dodatek możemy zdecydować się praktycznie w przypadku każdego długiego i wąskiego pomieszczenia. Najczęściej chodnik będzie więc elementem wystroju korytarza czy pomieszczenia wejściowego. Chodniki kładziemy jednak często również na schodach czy w długich i wąskich kuchniach lub łazienkach.

Dużą zaletą chodników dywanowych jest to, że możemy zamówić je na metry. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć chodnik idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Każdy chodnik 120 cm z naszej oferty jest fabrycznie obszyty wzdłuż dłuższych boków. W trakcie składania zamówienia można jednak wybrać dodatkową usługę obszycia także krótszych boków.

Chodniki dywanowe 120 cm szerokości w sklepie Komfort

Chodniki dywanowe 120 cm szerokości w sklepie Komfort to kilkanaście wyselekcjonowanych modeli najwyższej jakości. Nasze chodniki dywanowe 120 cm znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Do klasycznych aranżacji, wnętrz zabytkowych czy też inspirowanych klimatami retro polecamy chodniki dywanowe wzorowane na dywanach perskich. Tego rodzaju tradycyjne wzory przeżywają ostatnio prawdziwy renesans.

Do tak modnych minimalistycznych wnętrz w stylu skandynawskim możemy wybrać chodniki 120cm w geometryczne wzory. Idealnie sprawdzą się tu modele w kolorystyce czarno-białej.

Z kolei, jeśli zależy nam na uniwersalnym chodniku dywanowym o szerokości 120 cm, to możemy postawić na modele utrzymane w kolorystyce szarej. Taki chodnik stanowi stosunkowo neutralny element, który wykorzystać możemy w różnych aranżacjach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.