leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMODY DREWNIANE BIELONE

13 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody bielone

Meble w jasnych kolorach to uniwersalny i ponadczasowy wybór. Białe meble wizualnie powiększają i rozjaśniają wnętrze. W nowoczesnych aranżacjach sięgamy często po białe meble na wysoki połysk. Natomiast w wielu tradycyjnych trendach architektonicznych świetnie sprawdzą się meble bielone. Czym charakteryzują się tego rodzaju meble, na przykład komody bielone? Są to meble zabarwione na kolor biały w taki sposób, że rysunek naturalnych słojów drewna jest nadal widoczny. Komody bielone w ofercie naszego sklepu online to modele wybrane z najnowszych kolekcji różnych polskich producentów mebli. Oferujemy między innymi komody bielone takich polskich marek jak Forte, Extom Meble, Dolmar czy Mebel Bos. Jeśli uważacie, że komoda bielona będzie ciekawym dodatkiem do Waszego wnętrza, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej ofercie.

Komoda bielona przecierana – do jakich aranżacji pasuje taki mebel?

Komoda bielona przecierana kojarzy nam się przede wszystkim z tradycyjnymi aranżacjami wnętrz. Wbrew pozorom komody bielone możemy wykorzystać również w niektórych nieco nowocześniejszych stylach architektonicznych. Zastanawiacie się, do jakich aranżacji będzie pasować komoda bielona przecierana?

  • Komody w stylu vintage, w tym komody bielone z efektem przecierki, kojarzą nam się często ze stylem rustykalnym.
  • Komody bielone możemy wykorzystać również w innych trendach architektonicznych nawiązujących do tradycji. Komoda bielona przecierana może świetnie wyglądać na przykład we wnętrzu w stylu prowansalskim, angielskim czy w aranżacji boho.
  • Po bielone meble sięgamy często również w przypadku minimalistycznych aranżacji w stylu skandynawskim. Białe i bielone meble to jeden z charakterystycznych elementów tego rodzaju aranżacji.
  • Komoda bielona przecierana może być również ozdobą wnętrza w stylu loftowym. W takim przypadku stawiamy zwykle na stosunkowo proste modele pozbawione zdobień czy stylizowanych uchwytów. Efekt przecierki i postarzanego drewna idealnie wpisuje się w klimat loftowego wnętrza.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.