Current Image

Filtry

MEBLE KUCHENNE Z POŁYSKIEM

603 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne z połyskiem

Meble kuchenne z połyskiem to modele, które mogą zainteresować szczególnie miłośników nowoczesnych kuchennych aranżacji. Błyszczące meble kuchenne mogą optycznie powiększyć i rozjaśnić pomieszczenie. Taka kuchenna zabudowa cechuje się również ponadczasową elegancją i uniwersalnością. Jeśli planujecie stworzenie takiej aranżacji z błyszczącymi meblami kuchennymi, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu online. Meble kuchenne z połyskiem w sklepie Komfort to niemal 900 różnych produktów. Oferujemy zarówno meble kuchenne z połyskiem w zestawach, jak i pojedyncze szafki z tego rodzaju frontami. Wszystkie nasze meble kuchenne podzielone są na szereg kolekcji. Meble kuchenne z połyskiem w ramach każdej takiej kolekcji możecie dowolnie łączyć, tworząc samodzielnie zaprojektowaną i idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb zabudowę kuchni.

Meble kuchenne wysoki połysk – najważniejsze zalety

Zastanawiacie się, czy warto wybrać meble kuchenne na wysoki połysk? Jakie zalety ma tego rodzaju zabudowa kuchenna?

  • Meble kuchenne wysoki połysk odbijają światło i dzięki temu optycznie powiększają i rozświetlają pomieszczenie. Na meble kuchenne na wysoki połysk możemy więc zdecydować się w przypadku stosunkowo małej kuchni, którą chcemy wizualnie powiększyć. Nie oznacza to oczywiście, że meble kuchenne z połyskiem nie będą pasowały również do dużej i przestronnej kuchni.
  • Meble kuchenne na wysoki połysk są bardzo łatwe w pielęgnacji. Lakierowaną na wysoki połysk powierzchnię możemy w zdecydowanej większości przypadków wyczyścić wilgotną szmatką. Musimy jednak pamiętać, że na błyszczącej powierzchni ewentualne zabrudzenia czy odciski palców mogą być nieco bardziej widoczne, niż na matowych meblach.
  • Meble kuchenne z połyskiem są stosunkowo uniwersalne i ponadczasowe. Nie są może najlepszym wyborem w przypadku tradycyjnych aranżacji. Meble kuchenne na wysoki połysk możemy jednak wykorzystać w większości nowoczesnych kuchni, a także w niektórych kuchniach klasycznych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.