Current Image

Filtry

PANELE WINYLOWE DO SALONU

580 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe do salonu

Panele winylowe do salonu to sposób na niezwykle trwałą i atrakcyjną wizualnie podłogę. O zaletach podłóg winylowych można pisać naprawdę długo. Nowoczesne technologie produkcji paneli winylowych pozwalają na stworzenie podłogi, która będzie do złudzenia przypominała naturalne materiały. W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest kilkaset różnych wzorów paneli winylowych do salonu. Za pomocą paneli winylowych do salonu Komfort możecie stworzyć niezwykle elegancką posadzkę imitującą egzotyczne drewno, dębowe deski, marmur, beton czy gresowe płytki. Mamy nadzieję, że wśród prawie 400 różnych wzorów paneli winylowych do salonu znajdziecie podłogę idealną do Waszego wnętrza.

Panele winylowe w salonie – czy warto?

Co sprawia, że na panele winylowe w salonie są coraz częściej wybierane? Jakie zalety posiadają podłogi LVT w tym pomieszczeniu?

  • Panele winylowe w salonie to niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia, a zarazem elastyczna podłoga. Co to oznacza w praktyce? Nawet jeśli upuścimy ciężki przedmiot, to na panelach winylowych w salonie nie pozostanie żaden ślad.
  • Wszystkie panele winylowe do salonu posiadają warstwę korka lub specjalnego włókna szklanego. Dzięki temu panele winylowe w salonie będą wyciszać zarówno odgłosy kroków w pomieszczeniu, jak i dźwięki dochodzące z niższych kondygnacji.
  • Panele winylowe są wodoodporne. Może być to przydatne na przykład, gdy w salonie znajduje się wyjście bezpośrednio na taras lub do ogródka.
  • Panele winylowe w salonie można bez problemu łączyć z ogrzewaniem podłogowym.
  • Dużą zaletą paneli winylowych do salonu jest również bardzo szeroka gama dostępnych wzorów i kolorów. Poza dużą liczbą paneli winylowych drewnopodobnych bez trudu znajdziemy również panele LVT do salonu imitujące płytki gresowe, beton dekoracyjny czy naturalny kamień.
  • Jeśli zdecydujemy się na panele winylowe do salonu montowane na click, to do zalet takiej podłogi możemy dodać jeszcze łatwy montaż. W większości przypadków takie panele winylowe na click będziemy mogli położyć samodzielnie, bez pomocy fachowca.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.