Current Image

Filtry

AKCESORIA DO DREWNA

197 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Akcesoria do drewna

Drewno w aranżacji domów i mieszkań wykorzystywane jest już od wieków. Dziś drewno można znaleźć zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i aranżacjach inspirowanych nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Materiał ten wykorzystuje się do produkcji mebli, podłóg, stolarki otworowej i wielu innych elementów każdego domu lub mieszkania. W ofercie naszego sklepu online, oprócz wszystkich tych produktów, nie mogło zabraknąć również akcesoriów do drewna.

Akcesoria do drewna to w sklepie Komfort ponad 200 różnych pozycji. W stałej sprzedaży mamy przeróżne produkty uzupełniające do montażu, pielęgnacji czy regeneracji drewnianych podłóg, lub mebli. Są to między innymi listwy drewniane, podkłady podłogowe i bardzo szeroka gama różnego rodzaju preparatów do drewna.Akcesoria do drewna – akcesoria do podłóg drewnianych

Akcesoria do drewna to bardzo szeroka kategoria, w której znajdziecie produkty o różnym przeznaczeniu. Można je jednak podzielić na kilka wyróżniających się grup. Największą z nich stanowią akcesoria do układania podłóg. Są to między innymi podkłady do paneli podłogowych. W dużej mierze to właśnie odpowiednio dobrany podkład pod panele czy deski wpływa na funkcjonalność i parametry izolacyjne podłogi. W zależności od wybranego typu podkładu podłogowego może on poprawiać właściwości termoizolacyjne podłoża lub skutecznie tłumić hałasy dochodzące z niższych kondygnacji.

Akcesoria do układania podłóg to jednak nie tylko podkłady pod panele i deski podłogowe. Ta grupa produktów obejmuje również listwy przypodłogowe. Ich zadaniem jest nie tylko stworzenie estetycznej aranżacji wnętrza, ale także zamaskowanie ewentualnych przerw dylatacyjnych czy biegnących za listwami przewodów. Nie zabrakło tu również preparatów chemicznych stosowanych przy montażu podłóg drewnianych. Są to między innymi grunty do posadzki czy różnego rodzaju kleje do podłóg.

Podłoga z naturalnego drewna może być prawdziwą ozdobą praktycznie każdej mieszkaniowej aranżacji. Taka nawierzchnia wymaga jednak regularnej i odpowiedniej pielęgnacji. Drewniane deski powinny być myte i impregnowane wyłącznie za pomocą dedykowanych preparatów. Tylko dzięki odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym podłoga z drewna przez długie lata zachowa swój atrakcyjny wygląd. Poza akcesoriami do sprzątania podłóg i ich codziennej pielęgnacji oferujemy także różnego rodzaju preparaty przeznaczone do renowacji powierzchni drewnianych. Dzięki nim będziecie w stanie przywrócić swojej starej drewnianej podłodze dawny blask i urok.