leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI WOLNOSTOJĄCE

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki wolnostojące

Eleganckie i oryginalne umywalki wolnostojące to jedno ze stosunkowo nowych rozwiązań w branży wyposażenia łazienek, które jednak bardzo szybko zyskuje na popularności. Umywalki wolnostojące to niezwykle ciekawa alternatywa dla klasycznych umywalek nablatowych czy meblowych montowanych na szafce podumywalkowej. Umywalka wolnostojąca jest nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki, ale także, a może nawet przede wszystkim, jej dekoracją.

W sklepie internetowym Komfort umywalki wolnostojące to kilkadziesiąt różnych modeli. Są to umywalki wolnostojące z najnowszych katalogów nie tylko polskich, ale również europejskich producentów armatury i wyposażenia łazienek. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi umywalki wolnostojące Besco, Omnires, Roca i Lavita. Jeśli szukacie nietuzinkowej i oryginalnej umywalki do nowoczesnej łazienki, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie umywalki wolnostojące są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Umywalka wolnostojąca – aranżacje

Do jakich wnętrz pasuje umywalka wolnostojąca? Tego rodzaju umywalki sprawdzą się przede wszystkim w stosunkowo przestronnych łazienkach o dużym metrażu. Szeroki wybór umywalek wolnostojących sprawia, że można wykorzystać je zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i niektórych klasycznych wnętrzach. Miłośników nowoczesnych aranżacji mogą zainteresować umywalki wolnostojące o ostrych geometrycznych kształtach. Są one dostępne zarówno w klasycznym białym kolorze, jak i w eleganckiej czerni. Z kolei w łazience inspirowanej klasycznymi trendami możemy postawić na zaokrąglone owalne umywalki o delikatnej linii.

Decydując się na umywalki wolnostojące, musimy się liczyć z pewnymi ograniczeniami, jakie niosą ze sobą takie modele. W przypadku wolnostojącej umywalki rezygnujemy z funkcjonalnego schowka, jakim jest zwykle szafka podumywalkowa. Z drugiej strony umywalka wolnostojąca jest niezwykle efektownym elementem wyposażenia łazienki. I to właśnie aspekt estetyczny wynagradza nam często funkcjonalne braki takiego rozwiązania.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.