Current Image

Filtry

PŁYTKI STRUKTURALNE

577 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki strukturalne

Płytki strukturalne dają nam możliwość stworzenia efektownej, trójwymiarowej aranżacji ścian lub podłogi w łazience, kuchni czy salonie. Jest to stosunkowo szeroka kategoria, w której znajdziecie między innymi płytki strukturalne imitujące beton, różne rodzaje naturalnego kamienia, czy płytki strukturalne drewnopodobne. Coś dla siebie znajdą w tej kategorii również miłośnicy designerskich nowoczesnych aranżacji oraz wnętrz w stylu glamour. W takich aranżacjach wykorzystać można na przykład płytki strukturalne pikowane czy też płytki ozdobione innymi wypukłymi wzorami geometrycznymi.

W naszym sklepie online płytki strukturalne to niemal 600 różnych wzorów. Są to między innymi płytki strukturalne Opoczno, Cersanit czy Baldocer. Jeśli szukacie efektownych płytek ściennych i podłogowych o trójwymiarowej strukturze, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Płytki strukturalne białe, szare i czarne

Dużą część naszej oferty płytek strukturalnych stanowią wzory utrzymane w stonowanej, klasycznej kolorystyce. Są to przede wszystkim płytki strukturalne białe, szare i czarne. Niekwestionowanym bestsellerem ostatnich sezonów są płytki strukturalne szare imitujące beton. Takie kafelki strukturalne wybieramy bardzo często w przypadku aranżacji loftowych czy industrialnych. Sprawdzą się jednak także w wielu innych nowoczesnych czy minimalistycznych wnętrzach. Płytki strukturalne czarne, białe i szare to także wiele modeli imitujących różne gatunki naturalnego kamienia. Są to między innymi płytki strukturalne marmurowe, bazaltowe czy granitowe.

W kategorii tej dostępnych jest również wiele wzorów stworzonych z myślą o miłośnikach klasycznych wnętrz. Są to między innymi płytki strukturalne fale czy płytki strukturalne ozdobione różnymi geometrycznymi motywami. Płytki strukturalne fale to przede wszystkim modele w kolorze białym. Natomiast wśród geometrycznych płytek strukturalnych dostępne są wzory w klasycznej czerni, bieli i szarości, a także płytki trójwymiarowe w innych kolorach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.