Filtry

KOMODY NA BUTY

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki na buty

Szafki na buty pomogą skutecznie rozwiązać problem z przechowywaniem obuwia, jednocześnie zapewniając wygodny dostęp do każdej ulubionej pary. Co więcej, tworzące asortyment sklepu Komfort komody na buty świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach różnej wielkości. Do wyboru są zarówno małe szafki na buty, które zmieszczą się nawet w niewielkim przedpokoju w bloku, jak i większe modele, idealne dla kilkuosobowej rodziny. Dzięki komodzie z miejscem na buty, obuwie już nigdy nie będzie zajmowało cennej przestrzeni na podłodze. Ponadto ciekawe szafki na buty mogą stanowić dopełniający aranżację element wystroju, za sprawą którego całość zyska spójny, harmonijny charakter.

Szafki na buty od Komfort

Szafki na buty w sklepie Komfort to szeroka gama rozwiązań, które można łatwo dopasować nie tylko do potrzeb domowników, ale też powierzchni i układu pomieszczenia. Do niewielkich przedpokoi szczególnie polecane są szafki na buty wąskie, które nie zajmują dużo miejsca, dlatego sprawdzą się nawet na małym metrażu. Często są to jednocześnie szafki na buty wysokie, więc z powodzeniem pomieszczą nawet kilkanaście par obuwia. Z kolei w przypadku większych rodzin najlepszą opcją są szafki na buty duże, które zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania obuwia wszystkich domowników. Nie trzeba się przy tym martwić o efekt estetyczny – szafki na buty zamykane ukryją ewentualny nieład przed wzrokiem gości.

Szafki na buty z szufladami

Szafki na buty mogą mieć różną konstrukcję. Bardzo praktycznym wariantem jest komoda na buty z szufladami, w której, oprócz obuwia, można trzymać również podręczne akcesoria czy sezonowe dodatki. Komoda na buty z szufladą pomoże tym samym zwiększyć funkcjonalność wnętrza, co będzie istotne zwłaszcza przy małym metrażu. Decydując się na szafkę na buty z szufladami, nie trzeba zatem zastanawiać się, gdzie odłożyć szalik, czapkę czy okulary przeciwsłoneczne – na wszystkie przedmioty znajdzie się odpowiednie i łatwo dostępne miejsce.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.