Current Image

Filtry

WITRYNY W STYLU SKANDYNAWSKIM

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny w stylu skandynawskim

Witryny w stylu skandynawskim pomogą nam stworzyć wymarzoną aranżację rodem z dalekiej Północy. Styl skandynawski wprowadza do wnętrza atmosferę spokoju, ciepła i przytulności, sprawiając, że po prostu chce się w nim przebywać. Charakterystyczne dla niego są przede wszystkim jasne barwy oraz naturalne materiały – a zwłaszcza drewno. W takim samym klimacie powinna być więc utrzymana witryna w stylu skandynawskim, dzięki czemu idealnie wpisze się w jego założenia i stanie się wspaniałym uzupełnieniem wystroju.

Witryny w stylu skandynawskim są przy tym niezwykle praktyczne – a należy wspomnieć, że funkcjonalność też jest cechą pożądaną w pomieszczeniach urządzonych w duchu scandi. Do czego może przydać się nam witryna? Styl skandynawski ceni ład i harmonię, więc mebel ten możemy z powodzeniem wykorzystać do przechowywania różnych przedmiotów, ułatwiając sobie organizację przestrzeni. Witryna w stylu skandynawskim to świetne rozwiązanie na przykład do salonu, jadalni lub domowego gabinetu, gdzie bardzo często brakuje nam miejsca na rozmaite drobiazgi.

Witryny skandynawskie

Witryny w stylu skandynawskim dostępne w sklepie Komfort bez problemu dopasujemy do metrażu wnętrza. Przy mniejszej powierzchni możemy postawić na model w formie wysokiego, ale wąskiego słupka, który nie zajmie wiele przestrzeni, a zapewni sporo miejsca do przechowywania. Jeśli jednak nie musimy martwić się niewielkim metrażem, ciekawą opcją mogą okazać się witryny skandynawskie o nieco większych gabarytach, a tym samym większej powierzchni do przechowywania. W obu przypadkach polecanym rozwiązaniem będzie witryna w stylu skandynawskim ze szklanymi drzwiczkami, które będą pięknie odbijać światło, a w małych pomieszczeniach mogą wzmocnić efekt ich optycznego powiększenia.

Ważnym wyróżnikiem witryn skandynawskich jest zastosowana kolorystyka. Witryny w stylu skandynawskim najczęściej utrzymane są w jasnych barwach – przede wszystkim bieli, którą łączy się z drewnianymi akcentami. Tym samym meble te idealnie wpisują się w założenia stylistyki scandi, współtworząc harmonijną, przytulną i emanującą ciepłem przestrzeń.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.