Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

PANELE PODŁOGOWE CZARNE

7 produktów
Wyczyść filtry
Filtry
 • Dostawca
 • Grubość
 • Fazowanie (V fuga)
 • Wodoodporność
 • Tonacja

  Wybrano 1 filtr/y:

 • Wzór
 • Rodzaj drewna
 • Struktura
 • Przeznaczenie
 • Format panela
 • Cena
panel, AC4, 8 mm, wodoodporny, 4V - fuga

127,49 zł/m2

149,99 zł/m2

Dostępny w 24h
panel, AC6, 8 mm, 4V- fuga, struktura kamienia

189,99 zł/m2

Dostępny w 4 tygodnie
panel, AC6, 8 mm, 4V- fuga, struktura kamienia

179,99 zł/m2

Dostępny w 4 tygodnie
panel, AC5, 7,50 mm, wodoodporny, szeroka deska

139,99 zł/m2

Dostępny w 6 tygodni
panel, AC5, 7,50 mm, wodoodporny, szeroka deska

139,99 zł/m2

Dostępny w 6 tygodni
panel, AC4, 10 mm, szeroka deska, fuga, bielony

149,99 zł/m2

Dostępny w 6 tygodni
panel, AC4, 9 mm, wodoodporny, szeroka deska

159,95 zł/m2

169,95 zł/m2

Na zamówienie, powyżej 8 tygodni

Panele podłogowe czarne

Wykorzystując panele podłogowe czarne, możemy stworzyć naprawdę ciekawą i pełną elegancji aranżację wnętrza. Czarny to jednak również kolor, który może przytłoczyć wnętrze i sprawić, że będzie ono wyglądało na mniejsze i ciemniejsze niż w rzeczywistości. Jeśli jednak odpowiednio dobierzemy czarne panele podłogowe, a także kolor ścian i dodatków, taka aranżacja może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Panele podłogowe w kolorze czarnym sprawdzą się świetnie przede wszystkim w dwóch popularnych ostatnio trendach wnętrzarskich. Pierwszy z nich to wnętrza w stylu glamour. Podłogę z czarnych paneli laminowanych możemy w takim wnętrzu połączyć z dodatkami w kolorze złotym lub srebrnym. W aranżacjach w stylu glamour sprawdzą się również takie kolory jak fiolet, granat czy butelkowa zieleń. Każdy z tych głębokich odcieni będzie wyglądał niezwykle efektownie na tle podłogi z czarnych paneli.

Na czarną podłogę możemy zdecydować się również, urządzając pomieszczenie w stylu industrialnym. W tym przypadku zamiast paneli drewnopodobnych dużo lepszym wyborem będą panele podłogowe czarne imitujące beton dekoracyjny lub naturalny kamień.

Panele podłogowe czarne połysk czy mat?

Czarne panele podłogowe, zarówno te drewnopodobne, jak i te imitujące inne materiały, dostępne są czasami w dwóch wersjach: z połyskiem i matowej. Panele podłogowe czarne z połyskiem mogą nadać wnętrzu wyjątkowo luksusowego i eleganckiego charakteru. Decydując się na takie panele do salonu w stylu glamour, możemy stworzyć naprawdę unikalną i efektowną aranżację. Musimy jednak pamiętać, że czarne panele podłogowe z połyskiem są dość wymagające pod kątem pielęgnacji. Po pierwsze, na takich błyszczących panelach najmniejsze nawet zabrudzenia będą od razu widoczne. Po drugie do paneli z połyskiem należy stosować specjalne środki czyszczące. Poza stylem glamour panele podłogowe czarne z połyskiem mogą sprawdzić się również w bardzo nowoczesnych wnętrzach. Z kolei do stylizacji industrialnych bardziej odpowiednie będą panele czarne matowe, imitujące beton architektoniczny lub kamień.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady