Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

PANELE PODŁOGOWE CZARNE

6 produktów
Filtry
   • Ogrzewanie podłogowe
   • Wodoodporność
   • Tonacja (1)
   • Dostawca
   • Grubość
   • Fazowanie (V fuga)
   • Przeznaczenie
   • Wzór
   • Struktura
   • Rodzaj drewna
   • Format panela
   • Cena

   Domyślnie

   panel, AC5, 7,50 mm, wodoodporny, szeroka deska

   187,99 zł/m2

   Dostępny w 4-5 tygodni
   panel, AC5, 7,50 mm, wodoodporny, szeroka deska

   187,99 zł/m2

   Dostępny w 4-5 tygodni
   panel, AC4, 10 mm, szeroka deska, fuga, bielony

   174,99 zł/m2

   wysyłamy w 24h
   panel, AC4, 9 mm, wodoodporny, szeroka deska

   169,95 zł/m2

   wysyłamy w 24h
   panel, AC4, 8 mm, wodoodporny, 4V - fuga

   149,99 zł/m2

   Dostępny próbnik
   wysyłamy w 24h
   panel, AC5 8mm, 4V, wodoodporny, format płytki

   129,99 zł/m2

   Dostępny w 14-21 dni

   Panele podłogowe czarne

   Wykorzystując panele podłogowe czarne, możemy stworzyć naprawdę ciekawą i pełną elegancji aranżację wnętrza. Czarny to jednak również kolor, który może przytłoczyć wnętrze i sprawić, że będzie ono wyglądało na mniejsze i ciemniejsze niż w rzeczywistości. Jeśli jednak odpowiednio dobierzemy czarne panele podłogowe, a także kolor ścian i dodatków, taka aranżacja może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

   Panele podłogowe w kolorze czarnym sprawdzą się świetnie przede wszystkim w dwóch popularnych ostatnio trendach wnętrzarskich. Pierwszy z nich to wnętrza w stylu glamour. Podłogę z czarnych paneli laminowanych możemy w takim wnętrzu połączyć z dodatkami w kolorze złotym lub srebrnym. W aranżacjach w stylu glamour sprawdzą się również takie kolory jak fiolet, granat czy butelkowa zieleń. Każdy z tych głębokich odcieni będzie wyglądał niezwykle efektownie na tle podłogi z czarnych paneli.

   Na czarną podłogę możemy zdecydować się również, urządzając pomieszczenie w stylu industrialnym. W tym przypadku zamiast paneli drewnopodobnych dużo lepszym wyborem będą panele podłogowe czarne imitujące beton dekoracyjny lub naturalny kamień.

   Panele podłogowe czarne połysk czy mat?

   Czarne panele podłogowe, zarówno te drewnopodobne, jak i te imitujące inne materiały, dostępne są czasami w dwóch wersjach: z połyskiem i matowej. Panele podłogowe czarne z połyskiem mogą nadać wnętrzu wyjątkowo luksusowego i eleganckiego charakteru. Decydując się na takie panele do salonu w stylu glamour, możemy stworzyć naprawdę unikalną i efektowną aranżację. Musimy jednak pamiętać, że czarne panele podłogowe z połyskiem są dość wymagające pod kątem pielęgnacji. Po pierwsze, na takich błyszczących panelach najmniejsze nawet zabrudzenia będą od razu widoczne. Po drugie do paneli z połyskiem należy stosować specjalne środki czyszczące. Poza stylem glamour panele podłogowe czarne z połyskiem mogą sprawdzić się również w bardzo nowoczesnych wnętrzach. Z kolei do stylizacji industrialnych bardziej odpowiednie będą panele czarne matowe, imitujące beton architektoniczny lub kamień.

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady