Filtry

STOŁY KWADRATOWE

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły kwadratowe

Kwadratowe stoły to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, na które decydujemy się stosunkowo często. Stoły kwadratowe możemy wykorzystać zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i w nowoczesnych, awangardowych wnętrzach. Wiele zależy od tego, na jaki kwadratowy stół się zdecydujemy. Najbardziej uniwersalnym wyborem będą stoły kwadratowe drewniane lub pokryte drewnopodobnym laminatem. Oczywiście możemy wybierać różne odcienie i gatunki drewna, tak aby dopasować kwadratowy stół do pozostałych elementów aranżacji konkretnego pomieszczenia. Dużą popularnością cieszą się również białe stoły kwadratowe. Można wykorzystać je zarówno w minimalistycznej kuchni czy jadalni w stylu skandynawskim, jak i w wielu nowoczesnych aranżacjach.

Dużą zaletą praktyczną stołów kwadratowych jest to, że możemy dosunąć je jednym bokiem do ściany. Pozwala to na sporą oszczędność miejsca i jest szczególnie ważne w przypadku mieszkań o niewielkim metrażu. Z oczywistych względów takie rozwiązanie byłoby niepraktyczne w przypadku stołu okrągłego.

Stoły kwadratowe rozkładane

Stoły kwadratowe rozkładane to funkcjonalny kompromis pomiędzy niewielkim stołem na 4 osoby a dużym, prostokątnym stołem na większą liczbę osób. W zaledwie kilka chwil możemy powiększyć blat takiego kwadratowe stołu rozkładanego. Zamiast 4 osób przy takim stole bez problemu zmieści się 6, a czasami nawet 8 osób. Stoły kwadratowe rozkładane dostępne są w różnych rozmiarach. Największą popularnością cieszą się stoły kwadratowe 90 x 90 cm z opcją rozłożenia blatu do aż 180 cm. Tego rodzaju modele stołów rozkładanych znajdziecie również w ofercie sklepu online Komfort.

Stoły kwadratowe rozkładane to więc idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie dysponują dużą ilością wolnej przestrzeni, chcą mieć jednak możliwość posadzenia przy stole większej liczby gości. Z kolei zaletą kwadratowych stołów nierozkładanych jest jednolity, pozbawiony szczelin blat. Tego rodzaju stoły są dzięki temu nieco atrakcyjniejsze wizualnie i dodatkowo łatwiejsze w codziennej pielęgnacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.