leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE ANTRACYT

29 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne antracyt

Antracyt to aktualnie jeden z najmodniejszych kolorów w dekoracji wnętrz. Jaki to właściwie kolor? Antracyt to bardzo ciemny, zbliżony do czystej czerni odcień szarości. Nazwa tego koloru pochodzi od minerału o bardzo wysokiej zawartości węgla. Kolor antracytowy zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim stylowi industrialnemu i loftowemu, w których znajduje on wiele zastosowań. Jednak przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia dodatki w tym kolorze, jak chociażby drzwi wewnętrzne antracyt wykorzystać można również w wielu innych aranżacjach wnętrz.

Popularność tego koloru znalazła odzwierciedlenie również w naszej ofercie. W sklepie online Komfort drzwi wewnętrzne antracyt to aż kilkadziesiąt różnych modeli. Są to zarówno drzwi wewnętrzne antracyt przeszklone, jak i modele pełne. Oferujemy przede wszystkim wewnętrzne drzwi antracytowe czołowych polskich producentów stolarki drzwiowej. W stałej sprzedaży mamy między innymi drzwi wewnętrzne antracyt Pol-Skone i DRE.

Drzwi wewnętrzne antracyt – aranżacje

Decydując się na drzwi wewnętrzne antracyt, powinniśmy pamiętać, że kolor ten najlepiej sprawdza się w postaci pojedynczych akcentów zrównoważonych dominującą, jaśniejszą barwą. Drzwi wewnętrzne antracytowe będą się więc świetnie prezentować na tle białych lub jasnoszarych ścian. Jeśli chodzi o konkretne aranżacje, drzwi wewnętrzne antracyt możemy wykorzystać we wnętrzach industrialnych i loftowych. Idealnym dodatkiem do takich aranżacji będą dostępne w naszym sklepie drzwi antracytowe z niewielkim okrągłym okienkiem. W aranżacjach loftowych i industrialnych drzwi wewnętrzne antracyt świetnie korespondują również z elementami w kolorze naturalnego drewna.

Dodatki w tym odcieniu, w tym także antracytowe drzwi wewnętrzne możemy z powodzeniem wykorzystać także we wnętrzach glamour, aranżacjach skandynawskich czy niektórych wnętrzach klasycznych. Kluczem do wykorzystania drzwi wewnętrznych w kolorze antracytowym jest zwykle stworzenie odpowiedniego kontrastu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.