Filtry

Meble kuchenne

4788 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble i szafki kuchenne

Tradycyjna, dębowa kuchnia w stylu angielskim czy meble kuchenne na wysoki połysk, a może szare meble kuchenne w nowoczesnym stylu? Wybór mebli kuchennych to bardzo ważna kwestia, której pod żadnym pozorem nie należy lekceważyć. Meble kuchenne muszą nie tylko świetnie się prezentować i współgrać z aranżacją całego pomieszczenia. Powinny być również praktyczne i funkcjonalne. Oto kilka porad odnośnie tego, jakie meble kuchenne wybrać:

  • Meble kuchenne z wysokim połyskiem sprawdzą się szczególnie w przypadku niewielkich i słabo oświetlonych kuchni.
  • Na matowe meble kuchenne lepiej zdecydować się w przypadku dużej i przestronnej kuchni.
  • Do rozmiarów i ilości naturalnego światła w kuchni warto również dopasować kolor mebli kuchennych. Jasne meble rozjaśnią i optycznie powiększą kuchnię. Ciemne meble mogą mieć odwrotny efekt. Oczywiście na wybór koloru mebli kuchennych wpływ powinien mieć również kolor podłogi i sufitu w kuchni i ewentualnie w salonie, jeśli te dwa pomieszczenia są połączone.
  • Bardzo ważny jest układ elementów mebli kuchennych oraz poszczególnych sprzętów AGD. Wybierzmy takie meble kuchenne, które ułatwią nam codzienne czynności w kuchni. Kłania się tu sformułowana już w latach 50. zasada trójkąta roboczego. Mówi ona o tym, że takie elementy jak zlewozmywak, lodówka i kuchenka powinny stanowić wierzchołki trójkąta. Odległość pomiędzy poszczególnymi wierzchołkami nie powinna być większa niż nieco ponad 2 metry.

Tanie meble kuchenne

Sklep internetowy Komfort oferuje tanie meble kuchenne, zarówno w kompletach, jak i w postaci pojedynczych szafek. Ceny mebli kuchennych Komfort zaczynają się już poniżej 1000 zł, co wcale nie umniejsza na ich jakości. Komplet mebli kuchennych naszej firmy jest więc świetnym sposobem na urządzenie naprawdę taniej i modnej kuchni. Ceny pojedynczych szafek zaczynają się już od zaledwie kilkudziesięciu złotych. Jeśli planujecie urządzenie kuchni z meblami Komfort, oferujemy także kompatybilne z naszymi zestawami mebli baterie kuchenne i zlewozmywaki.

Szafki kuchenne

Wybór odpowiednich frontów i koloru mebli kuchennych to tylko część sukcesu. Odpowiednio zaplanowane i zorganizowane szafki kuchenne to również bardzo istotny fundament każdej funkcjonalnej kuchennej aranżacji. Często to właśnie połączenie funkcjonalności z estetyką jest kluczem do stworzenia idealnej kuchni.

Szafki kuchenne w ofercie sklepu Komfort to niemal 3000 produktów. Nasze modułowe systemy kuchenne umożliwiają indywidualną konfigurację ilości, układu i wymiarów szafek kuchennych. Projektując kuchnię, możemy więc wybrać dowolne szafki kuchenne dolne i szafki kuchenne wiszące. Oferujemy kilkanaście różnych typów szafek kuchennych w bardzo dużej liczbie wariantów. Poza klasycznymi szafkami kuchennymi zamykanymi czy otwartymi, w naszej ofercie znajdziecie także szafki kuchenne narożne, szafki z szufladami, czy takie rozwiązania jak słupki kuchenne, szafki piekarnikowe, szafki zlewozmywakowe czy szafki pod mikrofalówkę.

W bardzo szerokiej ofercie szafek kuchennych Komfort dostępne są meble nawiązujące do przeróżnych stylów architektonicznych. Miłośnicy nowoczesnego minimalizmu mogą sięgnąć po szafki kuchenne w stylu skandynawskim, loftowym czy industrialnym. W takich aranżacjach sprawdzą się często białe lub szare szafki kuchenne z prostymi frontami. W kategorii nowoczesnych mebli kuchennych sporą popularnością cieszą się również szafki kuchenne na wysoki połysk. Szafki kuchenne Komfort to także wiele modeli dla miłośników trendów vintage i retro. Są to między innymi szafki kuchenne w stylu prowansalskim, czy angielskim. W takich aranżacjach dużą popularnością cieszą się szafki kuchenne drewniane lub modele imitujące kolor i wzór naturalnego drewna.

Niezależnie do tego, czy chcecie stworzyć chłodną, nowoczesną kuchnię, czy też przytulną i pełną ciepła aranżację, zapraszamy do zapoznania się z naszą stale rosnącą ofertą szafek kuchennych. Nasze szafki kuchenne dostępne są zarówno na sztuki, jak i w postaci gotowych zestawów mebli kuchennych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady