leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KINKIETY, LAMPY I OŚWIETLENIE ŁAZIENKOWE NAD LUSTRO

44 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Kinkiety łazienkowe nad lustro

Jednym z kluczowych elementów wyposażenia niemal każdej aranżacji łazienki jest umieszczone nad umywalką lustro. To właśnie przed łazienkowym lustrem wykonujemy codzienną poranną i wieczorną toaletę, golimy się, nakładamy makijaż czy układamy fryzurę. Czynności te wymagają oczywiście odpowiedniego oświeatlenia. Źródła światła umieszczone na suficie będą się często znajdowały za plecami osoby stojącej przed lustrem i nie wystarczą do odpowiedniego oświetlenia strefy umywalkowej. W związku z tym w aranżacji łazienek bardzo często sięgamy po kinkiety łazienkowe nad lustro. W zależności od tego, jaki model wybierzemy, może to być kinkiet łazienkowy nad lustro lub model montowany obok lustra. Alternatywnie możemy zdecydować się na dwa kinkiety łazienkowe umieszczone po jego obu stronach.

Kinkiety łazienkowe nad lustro to w naszym sklepie online kilkadziesiąt modeli z naszych najnowszych kolekcji oświetlenia. Są to lampy łazienkowe nad lustro inspirowane różnymi popularnymi aktualnie trendami wnętrzarskimi. Oferujemy między innymi ledowe kinkiety łazienkowe nad lustro o nowoczesnym minimalistycznym designie, jak i kinkiety nad lustro szklane kule, które z powodzeniem wykorzystać można również w łazience klasycznej lub aranżacjach skandynawskich. Jeśli szukacie ładnej i funkcjonalnej lampy łazienkowej nad lustro, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie modele tego rodzaju oświetlenia są aktualnie dostępne na naszej stronie.

Oświetlenie łazienkowe nad lustro

Oświetlenie łazienkowe nad lustro to jednak nie tylko kinkiety czy lampy wiszące. W nowoczesnej łazience funkcję oświetlenia łazienkowego strefy umywalkowej mogą pełnić również podświetlane lustra. Są to lustra wyposażone w zintegrowane źródła światła. W zdecydowanej większości przypadków bazują one na technologii LED. Takie oświetlenie łazienkowe lustra jest więc rozwiązaniem energooszczędnym i niezwykle wydajnym. Łazienkowe lustra podświetlane LED znajdziecie w jednej z innych kategorii wyposażenia łazienek w naszym sklepie.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.