Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

PISUARY

15 produktów
Wyczyść filtry
Filtry
 • Marka
 • Kolekcja
 • Kształt miski
 • System spłukiwania wody
 • Rodzaj odpływu
 • Sposób montażu
 • Kolor
 • Deska WC w komplecie
 • Deska wolnoopadająca
 • Kształt deski WC
 • Cena

1003,00 zł/szt

Dostępny w 24h
Dostępny w 72h

372,45 zł/szt

439,00 zł/szt

Dostępny w 7 dni

406,00 zł/szt

449,00 zł/szt

Dostępny w 7 dni

254,15 zł/szt

299,00 zł/szt

Dostępny w 7 dni

947,10 zł/szt

Dostępny w 7 dni

554,05 zł/szt

688,80 zł/szt

Dostępny w 7 dni
Dostępny w 14 dni
Dostępny w 14 dni
Dostępny w 14 dni

1003,00 zł/szt

Dostępny w 14 dni

411,00 zł/szt

Dostępny w 14 dni

411,00 zł/szt

Dostępny w 14 dni

330,00 zł/szt

Dostępny w 14 dni

330,00 zł/szt

Dostępny w 14 dni

Pisuary

Pisuary kojarzą nam się przede wszystkim z toaletami publicznymi. I rzeczywiście pisuary stosowane są najczęściej w toaletach na stacjach benzynowych, w centrach handlowych, w obiektach użyteczności publicznej itd. Coraz częściej jednak decydujemy się na montaż pisuaru również w domowej łazience, choć temat ten jest nadal dość kontrowersyjny. Kiedy warto pomyśleć o montażu pisuaru w domu? Pisuary sprawdzą się przede wszystkim w przypadku, gdy większość domowników stanowią mężczyźni. Zwykle korzystanie z pisuaru wiąże się z oszczędnością wody przy spłukiwaniu. Jest to więc rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Ten element wyposażenia łazienki zajmuje również stosunkowo niewiele miejsca. W większości przypadków do zamontowania pisuaru wystarczy wolna przestrzeń o szerokości 40 cm. Pisuary dla osób dorosłych montuje się zwykle na wysokość około 65 cm. Oczywiście, jeśli z pisuaru mają korzystać również dzieci, można pomyśleć o montażu na nieco mniejszej wysokości. Sam montaż nie powinien sprawić większych problemów. Pisuary mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub do specjalnych stelaży podtynkowych.
Najpopularniejsze są klasyczne pisuary ceramiczne, które sprawdzą się zarówno w toalecie publicznej, jak i w domowej łazience. W przypadku nowoczesnej łazienki w stylu industrialnym możemy wybrać również pisuary ze stali nierdzewnej. Ze względu na konstrukcję pisuary możemy podzielić na modele klasyczne, a także pisuary narożne czy asymetryczne. To, jaki model pisuaru wybrać zależy oczywiście w dużej mierze od układu łazienki.

Pisuary dla dzieci

Pisuary dostępne są w również w mniejszych, dziecięcych rozmiarach. Pisuary dla dzieci stosowane są powszechnie w placówkach edukacyjnych jak przedszkola czy szkoły podstawowe. Na zakup pisuarów dla dzieci decydują się również różnego rodzaju placówki komercyjne, do których uczęszczają dzieci jak na przykład kluby malucha, sale na przyjęcia urodzinowe dla dzieci itd. Decydując się na pisuary dla dzieci, należy pamiętać, że urządzenia te montuje się na mniejszej wysokości, niż klasyczne pisuary dla dorosłych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady