Current Image

Filtry

PŁYTKI CERSANIT

745 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki Cersanit

Cersanit to jeden z niekwestionowanych liderów wyposażenia łazienek na rynku europejskim. Dużą część oferty tej marki stanowią płytki Cersanit. Katalog płytek Cersanit obejmuje wzory przeznaczone do praktycznie każdego pomieszczenia. Są to oczywiście płytki Cersanit do łazienki i kuchni, ale także szereg modeli, które wykorzystać można w aranżacji salonu czy pomieszczenia wejściowego. Producent ten oferuje również płytki, które z powodzeniem można stosować na zewnątrz.

Płytki Cersanit w sklepie internetowym Komfort to niemal 800 różnych wzorów. Ta szeroka oferta obejmuje płytki w różnych grupach rozmiarowych. Od małych płytek Cersanit 20x20 cm, aż po bardzo duże płytki Cersanit 60x120 czy 80x80 cm. Jeżeli szukacie dobrej jakości płytek, które posłużą Wam przez długie lata, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ceramiki Cersanit.

Płytki Cersanit – kafelki do każdego wnętrza

Płytki Cersanit podzielone są na kilka kolekcji inspirowanych różnymi modnymi aktualnie wnętrzarskimi trendami. W kolekcjach tych znajdziecie między innymi:

  • Płytki Cersanit imitujące beton. Są to płytki zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i surowych aranżacjach w stylu loftowym czy industrialnym.
  • Płytki Cersanit drewnopodobne. To bardzo szeroka kategoria płytek imitujących różne gatunki i odcienie naturalnego drewna. Płytki Cersanit drewnopodobne idealnie wpisują się w wiele tradycyjnych i klasycznych aranżacji. Płytki drewnopodobne pomagają nam stworzyć we wnętrzu wizualnie ciepła i przytulną atmosferę.
  • Płytki Cersanit kamienne. To cała grupa produktów imitujących różne rodzaje naturalnego kamienia. W tej kolekcji dostępne są między innymi płytki Cersanit imitujące surowy kamień, granit, marmur czy piaskowiec.
  • Jednokolorowe płytki Cersanit. To również spora grupa produktów obejmująca klasyczne płytki w jednym kolorze. Poza standardowymi płytkami Cersanit białymi, szarymi czy czerwonymi dostępne są również kafelki tej marki w żywszych i bardziej wyrazistych odcieniach.
  • Płytki Cersanit we wzory geometryczne i motywy roślinne to dwie ostatnie kolekcje, w których również znajdziemy wiele ciekawych wzorów.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.