Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE JASNE

30 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne jasne

Drzwi wewnętrzne jasne to uniwersalne modele, które możemy z powodzeniem wykorzystać w różnych aranżacjach wnętrz. Jasne drzwi wewnętrzne mogą optycznie powiększyć pomieszczenie i nadać całej aranżacji wrażenie lekkości. Drzwi wewnętrzne jasne idealnie korespondują z jasnymi ścianami i podłogą utrzymają w jasnej tonacji.

W sklepie internetowym Komfort drzwi wewnętrzne jasne to kilkanaście różnych modeli wybranych z najnowszych kolekcji czołowych polskich producentów drzwi. Są to między innymi jasne drzwi wewnętrzne marki DRE. W naszej ofercie znajdziecie zarówno drzwi wewnętrzne jasne drewno, jak i modele jednokolorowe. Jasne wewnętrzne drzwi imitujące drewno możemy wykorzystać w aranżacjach tradycyjnych czy w stylu skandynawskim. Z kolei jednokolorowe drzwi wewnętrzne jasne to raczej domena nowoczesnych wnętrz. Jeśli szukacie aktualnie jasnych drzwi wewnętrznych, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Drzwi pokojowe jasne – najważniejsze zalety

  • Drzwi pokojowe jasne cechują się dużą uniwersalnością. Drzwi wewnętrzne w jasnych stonowanych kolorach jak biel, beż czy jasne odcienie szarości wykorzystać możemy w aranżacjach wnętrz inspirowanych różnymi stylami architektonicznymi.
  • W naszej ofercie znajdziecie zarówno drzwi wewnętrzne jasne matowe, jak i jasne drzwi na wysoki połysk. Jasne drzwi z połyskiem wykorzystać można na przykład w nowoczesnych, designerskich aranżacjach. Jasny kolor i odbijająca światło powierzchnia sprawią, że takie drzwi mogą optycznie powiększyć wnętrze. Efekt ten będzie dodatkowo spotęgowany, jeżeli zdecydujemy się na drzwi wewnętrzne jasne przeszklone.
  • Za zaletę jasnych drzwi wewnętrznych możemy uznać także dużą ilość dostępnych wzorów. Oferujemy między innymi standardowe drzwi pełne, zaprojektowane głównie z myślą o klasycznych wnętrzach, a także nowoczesne drzwi wewnętrzne jasne z czarnymi lub srebrnymi elementami. Ciekawą propozycją są także drzwi wewnętrzne jasne w stylu industrialnym. Ich charakterystycznym elementem jest okrągłe szklane okienko.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.