Filtry

Omnires Y

275 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kolekcja Omnires Y

Omnires Y to kolekcja armatury zaprojektowanej przez samego założyciela tej marki. Janusz Langner skumulował w kolekcji Omnires Y lata doświadczeń w projektowaniu armatury i swoją osobistą fascynację minimalistycznym skandynawskim designem. Sam projektant mówi, że kolekcja Omnires Y ma być przejawem piękna prostych i czystych form. 

Kolekcja Omnires Y dostępna jest także w ofercie internetowego sklepu Komfort. W stałej sprzedaży mamy około 100 produktów z tej unikalnej minimalistycznej kolekcji. Są to różnego rodzaju baterie łazienkowe. Od podtynkowych i sztorcowych baterii umywalkowych, przez baterie wannowe, aż po zestawy prysznicowe. Wiele popularnych modeli z kolekcji Omnires Y kupicie w naszym sklepie z dużym rabatem. Wybrane produkty oferujemy ze zniżkami od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent.Seria Omnires Y – elementy

Omnires Y to przede wszystkim nowoczesne baterie dedykowane do łazienek. W ramach tej kolekcji znajdziecie rozwiązania przeznaczone do aranżacji strefy umywalkowej, strefy kąpielowej z wanną oraz kabiny prysznicowej. W nowoczesnej aranżacji uzupełnieniem umywalki będzie minimalistyczna bateria umywalkowa Omnires Y podtynkowa. Natomiast we wnętrzu inspirowanym klasyczną elegancją postawcie na stojące baterie sztorcowe.  

Nie tylko pięknym, ale również funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki jest także zestaw prysznicowy Omnires Y. W tej grupie produktów znajdziecie baterie prysznicowe Omnires Y wyposażone w termostat czy system antyskrętny.  W kolekcji tej nie zabrakło także nowoczesnych baterii wannowych. 

Dlaczego warto wybrać baterie umywalkowe, wannowe czy zestawy prysznicowe Omnires Y?  • Minimalistyczny, ale zarazem niezwykle elegancki design. Baterie Omnires Y świetnie wpisują się w wiele nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji.
  • Wysoka jakość wykonania potwierdzona aż 10-letnim okresem gwarancji producenta.
  • Szeroki wybór modeli. Baterie Omnires Y to zarówno modele podtynkowe, jak i natynkowe. W kolekcji tej znajdziecie także baterie sztorcowe.
  • W kolekcji Omnires Y nie zabrakło także różnego rodzaju nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Są to na przykład baterie termostatyczne czy dwufunkcyjne deszczownice.
  • Ogromną zaletą jest też duży wybór kolorów. Więcej na ten tema przeczytacie poniżej.


Kolekcja Omnires Y – kolory

Minimalistyczny design inspirowany stylem skandynawskim i wysoka jakość wykonania nie są jedynymi zaletami armatury Omnires Y. Na uwagę zasługuje również fakt, że baterie z tej kolekcji dostępne są w aż 8 różnych kolorach. Wybierzcie baterie Omnires Y złoto szczotkowane, grafit, chrom, nikiel, miedź, złoto i modele w kolorze czarnym lub białym. Tak szeroka paleta kolorów daje Wam bardzo dużą swobodę aranżacyjną. Baterie Omnires Y chrom mogą być elementem nowoczesnych designerskich łazienek. Na armaturę Omnires Y złoto lub nikiel postawcie w łazience z elementami stylu glamour. Natomiast bateria Omnires Y miedź lub bateria czara może być ozdobą łazienki w stylu industrialnym, lub loftowym.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.