Current Image

Filtry

Beton architektoniczny

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płyty betonowe na ścianę

Marzą Ci się nowoczesne, minimalistyczne lub loftowe wnętrza? Beton architektoniczny na ścianę to stylowe i proste rozwiązanie, dzięki któremu stworzysz niezapomniane aranżacje, obok których nikt nie przejdzie obojętnie! Płyty betonowe na ścianę możesz także wykorzystać jako materiał wykończeniowy do pomieszczeń w stylu vintage lub retro… Możliwości jest naprawdę wiele. A dlaczego warto sięgnąć po płyty z betonu architektonicznego na ścianę?

Beton architektoniczny na ścianę – nowoczesne rozwiązanie w projektowaniu wnętrz

Beton architektoniczny na ścianę, szczególnie chętnie wykorzystywany do aranżacji salonów, sprawia, że pomieszczenia nabierają nowoczesnego charakteru. Surowość tego materiału pozwala na nieograniczone możliwości połączeń. Ściany z betonu architektonicznego doskonale komponują się zarówno z elementami metalowymi – wówczas wzmacniasz nowoczesny charakter, jak i drewnianymi, co zmiękcza styl pomieszczenia, dodaje mu ciepła i domowego uroku.

Ściany z betonu architektonicznego są też świetnym dekoracyjnym tłem do prezentacji zdjęć – najlepiej wielkoformatowych. Tło stworzone z betonu architektonicznego na ścianę współgra także świetnie z zielenią domowych roślin.

Płyty betonowe na ścianę – surowość betonu w nowoczesnym stylu

Najczęstszym pomysłem na aranżacje ścian z betonu jest wkomponowanie tego materiału wykończeniowego w aranżacje w stylu loftowym lub wnętrza inspirowane nowoczesnym minimalizmem. Rzeczywiście, płyty z betonu architektonicznego na ścianę w odcieniach szarości idealnie pasują do takich przestrzeni.

Jeśli jednak tak nowoczesne wnętrza niekoniecznie Ci odpowiadają, nie musisz rezygnować z płyt typu beton architektoniczny na ścianę. Te występują w wielu gustownych odcieniach, także cieplejszych w wyrazie. W ofercie odnaleźć możesz produkty, z którymi bez problemu stworzysz aranżacje ze ścianami z betonu w stylu vintage czy skandynawskim. Po prostu wybierz płyty w cieplejszym kolorze, z charakterystycznymi brązowymi lub rdzawymi „plamkami”.

Płyty beton architektoniczny na ścianę to materiał, który pobudza wyobraźnię i inspiruje do nieoczywistych połączeń i kreatywnych rozwiązań. A efekt? Zawsze intrygujący!

Płyty betonowe na ścianie – wytrzymałość i trwałość w jednym

Po płyty betonowe na ścianę warto sięgnąć nie tylko ze względu na kwestie estetyczne. To prawda, ozdobne płyty betonowe na ścianę robią wrażenie. Co jednak dużo ważniejsze – są także materiałem trwałym, dzięki czemu – będą Ci służyć wiele lat.

Mrozoodporne płyty betonowe na ścianę wykorzystasz zarówno do wnętrz, jak i do aranżacji zewnętrznej elewacji, tarasu czy balkonu. Niezależnie od miejsca montażu – ten materiał wykończeniowy cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia. Jest także niewymagający, jeśli chodzi o utrzymanie w czystości – wystarczy wilgotna szmatka oraz delikatny detergent, a ewentualne plamy lub zacieki szybko znikną.

Łatwy montaż płyt betonowych na ścianę sprawia, że szybko uzyskasz wymarzony efekt – nowoczesną betonową ścianę.