Filtry

WYKŁADZINY PCV 3M

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładziny PCV 3m

Zalety nowoczesnych wykładzin PCV sprawiają, że coraz częściej sięgamy po tego rodzaju podłogi. Wykładziny PCV 3m wykorzystać możemy zarówno w domu, jak i w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Ich wysoka trwałość, odporność na wilgoć i ścieranie sprawiają, że wykładziny PCV 3m mogą posłużyć do stworzenia podłogi nawet w kuchni, łazience czy pomieszczeniu wejściowych. Ogromną zaletą jest również to, że wykładziny PCV 3m możemy położyć na już istniejącej, starej podłodze z płytek, paneli czy nawet drewnianych desek. Jest to więc niezwykle prosty sposób na odświeżenie wyglądu pomieszczenia niewielkim kosztem. Takie podłogi sprawdzą się równie dobrze nawet w bardzo intensywnie użytkowanych obiektach publicznych.

Wykładziny PCV 3m wykorzystać możemy zarówno w korytarzach i ciągach komunikacyjnych, jak i w pomieszczeniach o większej powierzchni. Jedną z zalet wykładziny PCV jest to, że możemy łączyć jej pasy w taki sposób, aby linia łączenia była niewidoczna. Wykładzinę PCV 3m możemy połączyć za pomocą kleju lub specjalnej spawarki do wykładzin PCV. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć jednolitą i nieprzepuszczalną powierzchnię nawet w dużych obiektach.

Wykładziny PCV o szerokości 3m w sklepie Komfort

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Was ofertę nowoczesnych wykładzin PCV o szerokości 3m. Wśród wzorów o szerokości 3 m znajdziecie zarówno wykładziny PCV imitujące drewniane deski, jak i wzory naśladujące płytki ceramiczne, kamień czy beton. Takie wykładziny PCV posłużyć mogą do zaaranżowania niedrogiej i modnej podłogi w jednym z popularnych ostatnio stylów architektonicznych.

Nasze wykładziny PCV 3m to także tak zwane wykładziny obiektowe, które znajdą zastosowanie w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, placówkach handlowych, punktach usługowych itp. Wykładzina PCV o szerokości 3m to sposób na stworzenie podłogi w biurowych korytarzach niewielkim nakładem pracy i kosztów. Tego rodzaju wykładziny PCV wykorzystać możemy również w placówkach edukacyjnych, medycznych czy urzędach.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.