leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MEBLE KUCHENNE MODUŁOWE (SYSTEMOWE)

4478 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne modułowe

Meble kuchenne modułowe to rozwiązanie, które pozwala na stworzenie kuchennej aranżacji idealnie dopasowanej do naszych potrzeb, a także do wymiarów i układu kuchni w naszym domu. Modułowe meble kuchenne w sklepie Komfort to kilkadziesiąt różnych kolekcji. W ramach każdej kolekcji znajdziecie stylistycznie i kolorystycznie spójne meble, spośród których możecie skompletować wyposażenie kuchni. Są to zarówno nowoczesne meble kuchenne modułowe, jak i kolekcje nawiązujące do bardziej klasycznych kuchni retro i vintage.

Duży wybór to jednak niejedyna zaleta naszych mebli kuchennych modułowych. Decydując się na nasze produkty, zyskujecie także możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy przy projektowaniu kuchni. Pomożemy Wam stworzyć piękną i funkcjonalną kuchnię przy pomocy naszych systemów mebli modułowych. Pokażemy Wam zgodne z najnowszymi trendami inspiracje i pomożemy wybrać meble modułowe tak, aby spełniały Wasze indywidualne wymagania.

Dokładamy również wszelkich starań, aby nasze meble kuchenne modułowe oferowały najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny. Fronty naszych szafek kuchennych modułowych wykonane są z płyty MDF pokrytej nowoczesnymi foliami, laminatami lub lakierami. Powłoki te skutecznie zabezpieczają szafki modułowe przed wilgocią i ewentualnymi zabrudzeniami. Pozwalają również na stworzenie frontów do szafek kuchennych w atrakcyjnych wzorach i kolorach.

Szafki kuchenne modułowe

Oferta szafek kuchennych modułowych obejmuje niemal 3000 różnych produktów. Jest to kilkanaście typów i modeli szafek. Poczynając od klasycznych szafek kuchennych dolnych zamykanych, przez modułowe szafki kuchenne z szufladami, otwartymi półkami, szafki kuchenne przeszklone itd. W naszej ofercie nie zabrakło również specjalnych modułowych szafek kuchennych przystosowanych do montażu mikrofalówki, piekarnika czy zlewozmywaka.

Nasze szafki kuchenne modułowe możecie kupić również na sztuki i uzupełnić nimi swoją aktualną aranżację kuchni. W takim przypadku najlepiej wybrać meble z tej samej kolekcji co już posiadana zabudowa.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.