Current Image

Filtry

CHODNIKI 70 CM

52 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Chodnik 70 cm

Trwałe i odporne na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne chodniki 70 cm to praktyczny dodatek zarówno do domu, jak i do firmy. Chodnik 70 sprawdzi się nie tylko w przypadku ciągów komunikacyjnych czy pomieszczeń wejściowych. Dzięki dostępnej w naszym sklepie możliwości zamówienia chodników dywanowych 70 cm na metry, można je wykorzystać praktycznie w każdym długim i wąskim pomieszczeniu. Zamawiając chodnik dywanowy na metry, można także skorzystać z dodatkowej usługi obszycia krótszych boków chodnika.

W stałej ofercie sklepu internetowego Komfort dostępnych jest kilkanaście wzorów chodników o szerokości 70 cm. Są to zarówno tradycyjne chodniki inspirowane orientalnymi tureckimi i perskimi dywanami, jak i nowoczesne wzory, W tej drugiej kategorii znaleźć można takie modele, jak chociażby chodnik w marokańską koniczynę, czy chodniki we wzory geometryczne. Taki nowoczesny chodnik może być ciekawą ozdobą do aranżacji nowoczesnych lub minimalistycznych wnętrz w stylu skandynawskim.

Chodnik dywanowy 70 cm – gdzie można go wykorzystać?

Chodnik dywanowy 70 cm może z powodzeniem znaleźć zastosowanie zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Chodnik dywanowy o szerokości 70 cm w domu może być ozdobą pomieszczenia wejściowego czy korytarza. Ostatnio wraca również moda na chodniki na schodach. Krótsze odcinki chodnika dywanowego na metry możemy wykorzystać nawet w długich i wąskich łazienkach. W takim przypadku musimy jednak zwrócić szczególną uwagę na to, czy materiał, z którego wykonany jest chodnik, ma właściwości wodoodporne.

Chodniki dywanowe o szerokości 70 cm są również szeroko wykorzystywane w przestrzeni publicznej. Chodniki dywanowe znajdziemy między innymi w biurach, hotelach czy obiektach konferencyjnych. Zwykle z takiego rozwiązania korzysta się w przypadku ciągów komunikacyjnych o dużym natężeniu ruchu pieszego. W takim przypadku chodnik dywanowy nie tylko chroni podłogę przed nadmiernym zużycie, ale również wycisza odgłos kroków.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.