Current Image

Filtry

WYKŁADZINY PCV IMITUJĄCE DREWNO

108 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładziny PCV imitujące drewno

Drewniane podłogi to niezmiennie jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań. Jednak nie zawsze budżet pozwala nam na montaż naturalnych drewnianych desek. Jedną z tańszych opcji są w takiej sytuacji wykładziny PCV imitujące drewno. Tego rodzaju wykładziny są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. To jednak nie koniec zalet wykładzin PCV imitujących drewno. Taka nawierzchnia posiada również właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Do atutów drewnopodobnych wykładzin PCV zaliczyć możemy również bezproblemową pielęgnację i konserwację. Prawie wszystkie plamy będziemy w stanie z łatwością usunąć za pomocą uniwersalnych detergentów i wody.

Imitujące drewno wykładziny PCV to w sklepie Komfort ponad 100 różnych wzorów. Są to wykładziny imitujące różne gatunki i odcienie drewna. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie drewnopodobnych wykładzin PCV znajdziecie wzór idealnie dopasowany do Waszego wnętrza.

Wykładziny PCV drewnopodobne – w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Największym atutem podłóg drewnianych i drewnopodobnych jest ich bardzo duża uniwersalność. Wykładziny PCV drewnopodobne pasować będą do naprawdę wielu różnych aranżacji wnętrz. Co więcej, wykładziny PCV drewnopodobne możemy wykorzystać nie tylko w domu. W wielu przypadkach takie imitujące deski wykładziny sprawdzą się również w obiektach użyteczności publicznej jak sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne czy urzędy.

Wracając jednak do wystroju naszych mieszkań, wykładziny PCV drewnopodobne możemy wykorzystać zarówno w aranżacjach klasycznych i tradycyjnych, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Dużo zależy od tego, jaki kolor i wzór wykładziny wybierzemy. Wykładziny PCV drewnopodobne w jasnych odcieniach naturalnego drewna można wykorzystać w minimalistycznych wnętrzach skandynawskich. W kilku stylach architektonicznych sprawdzą się również wykładziny PCV drewnopodobne imitujące drewno egzotyczne. Poza wzorem standardowych, układanych równolegle desek bez problemu znajdziemy również wykładziny PCV drewnopodobne ze wzorem w jodełkę.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.