Current Image

Filtry

WITRYNY BIAŁE

55 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny białe

Witryna to mebel, który łączy w sobie funkcje czysto praktyczne z dekoracyjnymi. Z jednej strony szafki czy szuflady witryny dają nam możliwość schowania przeróżnych akcesoriów, ubrań i innych szpargałów. Z drugiej strony, witryny posiadają również część ekspozycyjną. Możemy w niej umieścić efektowne dekoracje czy ważne dla nas pamiątki, które chcemy mieć na widoku. Jednym z najistotniejszych kryteriów wyboru tego rodzaju mebla jest oczywiście kolor. Witryny białe to uniwersalne modele, które w zależności od swojego stylu będą świetnie wyglądać zarówno w nowoczesnym salonie, jak i w tradycyjnym wnętrzu. Dzięki uniwersalności tego koloru białe witryny możemy zestawić z dodatkami w przeróżnych kolorach. Kolorystyczna uniwersalność to jednak niejedyna zaleta białej witryny. Meble w tym kolorze optycznie powiększają i rozjaśniają wnętrze.

W sklepie internetowym Komfort oferujemy ponad 100 modeli witryn białych. Są to zarówno całe białe witryny, jak i modele z białymi wstawkami. Niezależnie od tego, czy urządzacie nowoczesny salon w minimalistycznym stylu, czy ciepły i przytulny salon w stylu boho, zapraszamy do zapoznania się z witrynami dostępnymi w tej kategorii.

Witryny białe do salonu – w jakim wnętrzu się sprawdzą?

Jakie białe witryny wybrać do salonu w nowoczesnym stylu, a jakie będę lepsze w tradycyjnym wnętrzu? Białe witryny do salonu nowoczesnego to przede wszystkim modele o prostych geometrycznych kształtach. Nowoczesne witryny białe to często modele bezuchwytowe, pozbawione również dodatkowych okuć czy zdobień. W nowoczesnych modelach białych witryn prosty, surowy design jest często połączony z wykończeniem na wysoki połysk i ewentualnym dodatkowym podświetleniem części ekspozycyjnej.

Z kolei białe witryny do salonu klasycznego to głównie modele inspirowane stylem angielskim czy rustykalnym. W klasycznym salonie dobrze będą wyglądać także białe witryny ze wstawkami w kolorze i ze wzorem naturalnego drewna. Odcień tych wstawek warto kolorystycznie dopasować do innych drewnianych elementów w salonie, na przykład podłogi z desek czy paneli lub innych mebli.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady