Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI PODWIESZANE (PODBLATOWE)

36 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki podwieszane

Zlewozmywaki podwieszane to jedno z rozwiązań, które coraz częściej spotkać można w nowoczesnych kuchniach. Jak sama nazwa mówi, zlewozmywak kuchenny podwieszany nie jest nakładany na blat, a montowany pod jego powierzchnią. Dzięki takiej konstrukcji możecie stworzyć niezwykle uporządkowaną, minimalistyczną i co równie ważne higieniczną strefę umywalkową.

O rosnącej popularności zlewów kuchennych świadczyć może również oferta naszego sklepu online. Zlewozmywaki kuchenne podwieszane to w sklepie Komfort około 50 różnych modeli. Są to produkty wyselekcjonowane z najnowszych katalogów polskich i europejskich producentów armatury i wyposażenia kuchni. W stałej sprzedaży mamy na przykład podwieszane zlewozmywaki kuchenne polskiej marki Deante. Natomiast europejskich producentów reprezentują w tej kategorii zlewy podwieszane niemieckiej firmy Teka.

Zlewozmywaki podblatowe – najważniejsze zalety

Co wyróżnia zlewozmywaki podblatowe? Jakie są największe zalety takiego elementu wyposażenia kuchni?

  • Największym atutem, który wyróżnia zlewozmywaki kuchenne podblatowe, jest to, jak wyglądają one po zamontowaniu. Zlewy podwieszany pod blat jest niejako ukryty pod jego powierzchnią i pozwala na stworzenie minimalistycznej i nowoczesnej strefy zlewozmywakowej.
  • Plusem zlewów podblatowych kuchennych jest także bardzo prosta codzienna pielęgnacja. Brak załamań i zakamarków sprawia, że praktycznie nie ma miejsc, w których mogłyby się rozwijać bakterie czy gromadzić zanieczyszczenia. Warunkiem jest jednak odpowiedni montaż zlewozmywaka podblatowego. Miejsce łączenia blatu i zlewozmywaka powinno być starannie dopasowane i zabezpieczone przed wilgocią.
  • Zlewy podwieszane pod blat to stosunkowo uniwersalne rozwiązanie, które wykorzystać możecie w różnych aranżacjach kuchni. Sprawdzi się świetnie nie tylko w nowoczesnych minimalistycznych kuchniach. Równie dobrze taki zlewozmywak podblatowy wykorzystać możecie w kuchni klasycznej, czy kuchni inspirowanej stylem glamour.

Zlewy podwieszane – z jakiego materiału?

W kategorii zlewy kuchenne podwieszane znajdziecie zarówno modele wykonane ze stali nierdzewnej, jak i modele granitowe, określane czasami (nie do końca słusznie) jako zlewozmywaki ceramiczne podwieszane.

Stal nierdzewna to materiał stosowany w kuchniach od lat. Zlewy podwieszane stalowe są stosunkowo lekkie, co w bezpośredni sposób przekłada się na ich łatwy transport i montaż. Zlewozmywaki podblatowe stalowe są także odporne na wysokie temperatury i chemikalia. Ich powierzchnia jest jednak dosyć wrażliwa na zarysowania.

Coraz większą popularnością cieszą się jednak zlewy podblatowe granitowe. Ich niezaprzeczalną zaletą jest niezwykle atrakcyjny wygląd. Zlew podwieszany granitowy jest też jednak bardzo funkcjonalny. Mineralny kompozyt, z którego powstają takie modele, jest niezwykle trwały i łatwy w pielęgnacji.

Zlewozmywaki podwieszane – liczba komór

Zlewozmywak podwieszany jednokomorowy czy model wyposażony w dwie komory? Wielkość zlewu podwieszanego i liczba komór powinny być dostosowane nie tylko do wymiarów kuchni, ale także Waszych potrzeb. Zlewozmywak podwieszany dwukomorowy to rozwiązanie idealne do intensywnie użytkowanej kuchni bez zmywarki. Z kolei na zlewozmywak podblatowy jednokomorowy możecie zdecydować się, jeżeli większość naczyń i tak myjecie w zmywarce.

Zlewozmywaki podwieszane – kolory

Zastosowanie nowoczesnych mineralnych kompozytów dało producentom kuchennych zlewów możliwość wprowadzenie do swojej oferty modeli w różnych kolorach. Dotyczy to także granitowych zlewów podwieszanych. W tej kategorii bez trudu znajdziecie zlewozmywak podblatowy czarny czy zlewozmywak podwieszany biały. Oferta podblatowych zlewów nie kończy się jednak na tych dwóch bazowych kolorach. W kuchni glamour czy wnętrzu inspirowanym innymi eleganckimi trendami wykorzystać możecie zlewozmywak podblatowy złoty. W tej kategorii znajdziecie także idealne do minimalistycznych kuchni loftowych lub skandynawskich zlewy podwieszane szare.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Jaki blat kuchenny wybrać?

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.