Current Image

Filtry

UMYWALKI WPUSZCZANE W BLAT

74 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki wpuszczane w blat

Umywalki wpuszczane w blat to swojego rodzaju ponadczasowa klasyka, która sprawdzi się praktycznie w każdej łazience. Na umywalki wpuszczane w blat możemy zdecydować się zarówno w klasycznej łazience, jak i w modernistycznych aranżacjach tego pomieszczenia. Umywalki wpuszczane w blat nadają strefie umywalkowej lekkiego i minimalistycznego charakteru. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na umywalki wpuszczane w blat w łazience w klimatach skandynawskich czy w innej nowoczesnej aranżacji. Wiele zależy od tego, na jaki kształt umywalki oraz na jaką szafkę lub blat się zdecydujemy.

Umywalki wpuszczane w blat w sklepie Komfort to kilkadziesiąt modeli z nowych kolekcji czołowych producentów jak, chociażby Koło, Roca, Villeroy&Boch czy Cersanit. Staramy się również, aby nasza oferta umywalek wpuszczanych w blat była stale poszerzana i wzbogacana o nowości z katalogów największych producentów ceramiki łazienkowej.

Umywalki łazienkowe wpuszczane w blat – czy warto wybrać taki model?

  • Największą zaletą umywalki łazienkowej wpuszczanej w blat jest oszczędność miejsca. Taki model pozwala zyskać nam o wiele większą powierzchnię blatu niż na przykład umywalki nablatowe. Minusem jest tu mniejsza ilość wolnego miejsca w szafce pod umywalką oraz to, że nie możemy zamontować szuflady w łatwo dostępnym miejscu, bezpośrednio pod umywalką.
  • Jeżeli umywalka wpuszczana w blat zamontowana jest na szafce, to dodatkowym atutem jest możliwość ukrycia elementów syfonu wewnątrz szafki. Takie rozwiązanie sprawdzi się w większości łazienkowych aranżacji. Na odkryty i widoczny syfon możemy zdecydować się w surowych łazienkach industrialnych czy loftowych. W takich aranżacjach umywalki wpuszczane możemy zamontować w samym blacie, bez dodatkowej szafki.
  • Umywalki łazienkowe wpuszczane w blat dużo łatwiej utrzymać w czystości niż umywalki nablatowe. Ich konstrukcja sprawia, że są one pozbawione trudno dostępnych miejsc, w których mógłby gromadzić się brud czy osad.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady