Filtry

MOZAIKI CERAMICZNE

77 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki ceramiczne

Mozaiki ceramiczne to łatwy w montażu i bardzo atrakcyjny wizualnie sposób na ozdobienie ścian lub podłogi. Mozaiki ceramiczne pełnią jednak nie tylko rolę dekoracji. Chronią one również ściany i podłogę przed wilgocią w takim sam sposób jak klasyczne płytki. Ceramiczne mozaiki w ofercie sklepu internetowego Komfort to ponad 100 różnych wzorów. Są to mozaiki ceramiczne ścienne i podłogowe takich marek jak, chociażby Opoczno, Cersanit, Stargres czy Arte. Jeśli szukacie ceramicznej mozaiki dobrej jakości, zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w tej kategorii.

Mozaika ceramiczna – największe zalety

  • Mozaiki ceramiczne możemy wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu, a nawet na zewnątrz. Najpopularniejsze są oczywiście mozaiki ceramiczne do łazienki lub kuchni. Nic jednak nie stoi przeszkodzie, aby taką mozaikę wykorzystać również w salonie, przedpokoju czy na tarasie. W tym ostatnim przypadku musimy jednak wybrać mozaiki ceramiczne mrozoodporne.
  • Mozaiki ceramiczne dostępne są w bardzo dużej liczbie kolorów i wzorów. Dzięki tak dużej różnorodności bez problemu znajdziemy mozaikę ceramiczną pasującą do praktycznie każdego stylu architektonicznego.
  • Poza klasycznymi kwadratowymi mozaikami producenci oferują również mozaiki ceramiczne w kształcie trójkątów, prostokątów, rombów czy sześciokątów. Poza mozaikami w geometrycznych kształtach dużą popularnością cieszą się również orientalne mozaiki ceramiczne marokańska koniczyna czy rybie łuski.
  • W przeciwieństwie do mozaiki szklanej, na kafelkach ceramicznych można nadrukować napis lub obraz.
  • Mozaiki ceramiczne są odporne na działanie chemikaliów i bardzo łatwe w codziennej pielęgnacji i konserwacji.
  • Mozaiki ceramiczne cechują się również bardzo łatwy montażem. Poszczególne elementy naklejone są na arkusze specjalnej folii lub siatki. Takie segmenty można naklejać nawet na powierzchnię zaokrągloną. W związku z tym mozaiki ceramiczne wykorzystuje się często przy zabudowie półokrągłych wanien czy brodzików.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.