Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE ELEKTRYCZNE

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe elektryczne

Utrzymanie w łazience odpowiedniej temperatury to jeden kluczowych aspektów wpływających na codzienny komfort korzystania z tego pomieszczenia. Mało kto przepada za kąpielą w zimnej łazience, pomijając już fakt, że takie przeżycie może szybko skończyć się przeziębieniem. Rozwiązaniem, które pozwala utrzymać w łazience pożądany poziom temperatury przez cały rok, jest grzejnik łazienkowy elektryczny. Takie urządzenie podłączane jest jedynie do sieci elektrycznej i działa całkowicie niezależnie od całej instalacji grzewczej w domu. Wyposażony w termostat grzejnik łazienkowy elektryczny pozwala utrzymać w łazience optymalną temperaturę niezależnie od pory roku i sezonu grzewczego. W przypadku nowoczesnych urządzeń o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii grzejnik elektryczny do łazienki może być również rozwiązaniem ekonomicznym.

Grzejnik elektryczny łazienkowy – jakie są zalety takiego rozwiązania?

Wbrew potocznej opinii grzejniki elektryczne wcale nie muszą być drogie w eksploatacji. Wiele nowoczesnych modeli takich grzejników to urządzenia o wysokiej klasie energooszczędności. Często takie rozwiązanie okazuje się więc nie tylko praktyczne, ale również ekonomiczne. Jakie jeszcze zalety ma grzejnik elektryczny łazienkowy?

  • Grzejnik elektryczny łazienkowy działa niezależnie od całej instalacji grzewczej w domu. Możemy więc zwiększyć temperaturę tylko w łazience bez konieczności uruchamiania całej instalacji grzewczej.
  • Grzejnik elektryczny łazienkowy z termostatem pozwala na dowolne sterowanie temperaturą w łazience. Jest to bardzo przydatne na przykład w sytuacji, gdy urządzamy kąpiel dla niemowlaka.
  • Grzejniki elektryczne łazienkowe są bardzo łatwe w instalacji. Odpada bowiem konieczność łączenia takiego grzejnika z instalacją wodną. W większości przypadków grzejnik elektryczny do łazienki wystarczy zawiesić i podłączyć do sieci.
  • Zaletą grzejników elektrycznych do łazienki jest również duża liczba dostępnych wzorów, rozmiarów i kolorów.
  • Grzejniki łazienkowe elektryczne mają szerokie zastosowanie. Poza domową łazienką możemy wykorzystać je również w łazienkach w biurach, lokalach usługowych czy obiektach użyteczności publicznej.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.