Current Image

Filtry

WYKŁADZINY PCV SZARE

37 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładzina PCV szara

Neutralna szarość to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów, jeśli chodzi o aranżację wnętrza. Wykładzina PCV szara może być elementem wystroju pomieszczeń w przeróżnych stylach architektonicznych. W zależności od tego, jaki dokładnie wzór wybierzemy, szara wykładzina PCV może sprawdzić się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i w nowocześniejszych aranżacjach. Wykładzina PCV w kolorze szarym ze wzorem jasnych, bielonych desek może być na przykład elementem wystroju kuchni czy łazienki w stylu skandynawskim. Szara wykładzina PCV imitująca naturalne deski sprawdzi się także w aranżacjach w stylu prowansalskim czy boho.

Podłoga z PCV w kolorze szarym może być równie dobrze tłem dla dużo nowocześniejszych aranżacji. We wnętrzach loftowych czy industrialnych możemy postawić na szare wykładziny PCV imitujące beton architektoniczny, czy też ciemnoszare płytki ceramiczne. Ciekawy efekt w przypadku takich aranżacji może dać również wykorzystanie szarej wykładziny PCV ze wzorem surowego, naturalnego kamienia.

Wykładziny PCV szare – nie tylko do domu

Wykładziny PCV cechują się niezwykłą trwałością i są bardzo łatwe w pielęgnacji i codziennym czyszczeniu. Między innymi z tych względów sprawdzają się one nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale również w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Szara wykładzina PCV może sprawdzić się między innymi w punktach usługowych, placówkach handlowych, biurach itd. Wybierając szarą wykładzinę PCV do tego rodzaju lokali, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kluczowych parametrów. Przede wszystkim należy wybrać wykładziny dedykowane do miejsc o dużym natężeniu. W wykładzinach tego rodzaju zastosowana jest grubsza warstwa ochronna, która sprawia, że są one dużo trwalsze niż modele przeznaczone wyłącznie do domowego użytku. Decydując się na szarą wykładzinę PCV do obiektu użyteczności publicznej, poza grubością warstwy ścieralnej, warto wziąć pod uwagę również takie parametry jak klasa trudnopalności czy właściwości antypoślizgowe.