leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 40CM

29 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe 40cm

Oferta grzejników łazienkowych w naszym sklepie obejmuje łącznie ponad 200 różnych modeli. Są to grzejniki do łazienki w przeróżnych rozmiarach. Dużą część oferty stanowią oczywiście standardowe grzejniki wybierane najczęściej do głównej łazienki w domu. W naszej ofercie nie zabrakło jednak również grzejników zaprojektowanych z myślą o niestandardowych, niewielkich łazienkach. Przykładem mogą być grzejniki łazienkowe o wysokości 40 cm. W jakich sytuacjach sprawdzi się taki niski grzejnik łazienkowy 40 cm? Jeśli w naszej łazience jesteśmy zmuszeni do montażu grzejnika pod oknem lub na przykład ponad muszlą klozetową, to grzejnik łazienkowy 40 cm jest idealnym rozwiązaniem.

Grzejnik łazienkowy 40 cm – podłączenie boczne czy środkowe?

Zdecydowana większość dostępnych w sprzedaży grzejników łazienkowych 40 cm to modele z tak zwanych podłączeniem bocznym. Oznacza to, że dopływ i odpływ wody do grzejnika umieszczone są po jego bokach (zwykle w dolnej części). Grzejniki łazienkowe 40 cm z podłączeniem bocznym to standard, który jest powszechnie stosowany w większości łazienek niezależnie od ich stylu i aranżacji.

Kilku wybranych producentów grzejników oferuje jednak również grzejniki 40 cm łazienkowe z podłączeniem środkowym. W takich modelach zarówno odpływ, jak i dopływ wody umieszczone są obok siebie. Jakie są atuty takich grzejników z dolnym podłączeniem środkowym? Największa zaleta związana jest z montażem takich grzejników. Wyjście instalacji możemy przygotować, nawet gdy budynek jest jeszcze w stanie surowym. W przypadku grzejników bocznych miejsce przyłączy uzależnione jest od tego, jakiej szerokości grzejnik wybierzemy. W przypadku grzejnika łazienkowego 40 cm z przyłączem środkowym miejsce to będzie zawsze takie samo, niezależnie od jego szerokości. W ofercie niektórych producentów znajdziemy również tego rodzaju grzejniki w oryginalnych, designerskich kształtach. Dodatkową zaletą środkowego przyłącza mogą być więc również względy estetyczne.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.