Filtry

Oświetlenie łazienkowe

151 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy łazienkowe

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie jest integralnym i bardzo istotnym elementem aranżacji każdego pomieszczenia. Dotyczy to oczywiście również łazienki, w której lampy łazienkowe i oświetlenie łazienkowe odpowiadają nie tylko za wizualny odbiór aranżacji, ale również za codzienny komfort w trakcie korzystania z tego pomieszczenia. Wybór modelu i miejsca montażu lamp łazienkowych jest tak samo ważny, jak aranżacja świetlna salonu czy kuchni.

Lampy łazienkowe to w sklepie internetowym Komfort bardzo szeroka kategoria. Znajdziecie w niej niemal 80 różnych modeli lamp łazienkowych inspirowanych przeróżnymi trendami wnętrzarskimi i architektonicznymi stylami. Wszystkie nasze lampy łazienkowe posiadają także odpowiednią klasę szczelności na poziomie IP44. Oznacza to, że lampy łazienkowe IP44 odporne są zarówno na kurz i pył, jak i na zachlapanie wodą. 

Niezależnie od tego, czy szukacie lampy łazienkowej do nowoczesnej aranżacji, czy też oświetlenia łazienki inspirowanej jednym z tradycyjnych trendów wnętrzarskich, zapraszamy do bliższego zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. Mamy również nadzieję, że już wkrótce znajdziecie tu także lampy łazienkowe z nadchodzących, nowych kolekcji.Oświetlenie łazienkowe – jakie wybrać?

W aranżacji łazienki już dawno przestaliśmy zwracać uwagę wyłącznie na kwestie funkcjonalne. Miejsce klasycznych, prostych opraw podtynkowych coraz częściej zajmuje dużo bardziej efektowne oświetlenie łazienkowe. W zależności od tego, jakie trendy wnętrzarskie zainspirowały łazienkę, w aranżacji tego pomieszczenia wykorzystać można kinkiety łazienkowe, lampy łazienkowe wiszące i sufitowe, plafony i plafoniery, a także oprawy natynkowe i podtynkowe. Poza głównym źródłem światła montowanym zwykle na suficie konieczne jest często dodatkowe oświetlenie łazienkowe bezpośrednio nad lub obok lustra nad umywalką. Mamy nadzieję, że dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu bez problemu znajdziecie idealne oświetlenie łazienkowe do Waszej aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.