Current Image

Filtry

PŁYTKI IMITUJĄCE BETON

484 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki imitujące beton

Pełne surowej elegancji loftowe i industrialne aranżacje są jednym z wnętrzarskich hitów ostatnich lat. W tego typu aranżacjach bardzo często wykorzystywany jest taki materiał jak beton architektoniczny. Popularność tych trendów sprawiła, że wielu producentów ceramiki wprowadziło do swojej oferty płytki imitujące beton. Jest to praktyczny sposób na osiągnięcie wizualnego efektu betonowej ściany czy podłogi, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych parametrów płytek ceramicznych.

Płytki imitujące beton to w naszej ofercie ponad 500 różnych wzorów. Znajdziecie tu zarówno małe płytki betonowe, jak i bardzo duże płytki imitujące beton o rozmiarach 60x120 czy 80x80. Takie wielkoformatowe płytki imitujące beton pozwalają na stworzenie wyjątkowo efektownej jednolitej ściany lub podłogi. W stałej sprzedaży posiadamy płytki imitujące beton takich producentów jak Cersanit, Opoczno, Absolut Keramika, Euroceramic czy Stargres. Staramy się również, cały czas poszerzać asortyment płytek imitujących beton dostępnych w naszym sklepie online.

Płytki imitujące beton w kuchni, łazience i salonie

Płytki imitujące beton możemy wykorzystać w naszych wnętrzach na naprawdę wiele sposobów. Płytki imitujące beton w kuchni możemy wykorzystać na przykład na ścianie pomiędzy blatem roboczym a wiszącymi szafkami. Płytki betonowe w łazience mogą być atrakcyjną dekoracją strefy kąpielowej. W tym pomieszczeniu możemy postawić również na podłogę wykonaną z tego rodzaju płytek. Z kolei w industrialnym lub loftowym salonie możemy pozwolić sobie nawet na całą ścianę wykonaną z płytek imitujących beton. Na tle takiej ściany świetnie będą się prezentować loftowe meble wykonane z połączenia drewna i metalu.

Płytki imitujące beton to jednak nie tylko domena stylu loftowego i industrialnego. Tego rodzaju płytki wykorzystać możemy również w niektórych innych aranżacjach nowoczesnych i minimalistycznych. W ofercie naszego sklepu online znajdziecie również wiele modeli płytek imitujących beton odpornych na wodę i ujemne temperatury. Takie płytki ala beton można z powodzeniem wykorzystać w aranżacji balkonu, tarasu czy wejścia do domu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.