Current Image

Filtry

UMYWALKI 30CM

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalka szerokość 30 cm

Urządzasz łazienkę i Twoim największym wyzwaniem jest niewielka powierzchnia pomieszczenia? Nie martw się! Małe łazienki mogą prezentować się bardzo atrakcyjnie, a przy tym – być funkcjonalne i komfortowe. Wystarczy, że wprowadzisz do nich odpowiednie elementy wyposażenia i poznasz kilka zasad projektowania małych łazienek.

Umywalki 30 cm – idealne rozwiązanie dla małych łazienek

Idealne rozwiązania do małych łazienek?

Po pierwsze – jasne kolory, które optycznie powiększają przestrzeń. W naprawdę małych łazienkach postaw na biele, szarości, beże. Nawet jeśli lubisz czarny kolor – nie przytłaczaj nim, a jedynie korzystaj z tej barwy w delikatnych dodatkach do łazienki.

Kolejna ważna zasada, która optycznie wydłuży i poszerzy przestrzeń, to lustra! Przekonaj się, że lustrzane fragmenty ścian zdecydowanie powiększają powierzchnię.

Co jednak najważniejsze, w małych łazienkach musisz mieć odpowiedni sprzęt. Do obowiązkowych należą z pewnością umywalki 30 cm.

Umywalka 30 cm to kompaktowe rozwiązanie, które jest jednocześnie wygodne. Niewielka umywalka nie zdominuje przestrzeni, a przy tym bez najmniejszych obaw – spełni swoją funkcję. Przekonaj się, że wśród umywalek 30 cm znajdziesz modele w najróżniejszych stylach i wariantach!

Kompaktowe umywalki 30 cm – oszczędność miejsca i elegancki wygląd

Jak w niewielką przestrzeń wkomponować niezbędny sprzęt? Gdzie umieścić pralkę, prysznic i umywalkę? Na szczęście dziś w ofercie znajdziesz wszystkie sprzęty łazienkowe w wersjach mniejszych!

Wąska umywalka 30 cm to najczęściej wybierany model do niewielkich łazienek. Umywalki łazienkowe 30 cm to eleganckie i praktyczne rozwiązanie. Mała umywalka 30 cm występuje zarówno w wersji klasycznej – prostokątnej, jak i bardziej designerskich owalnych i okrągłych kształtach. W ofercie umywalek 30 cm szerokości znajdziesz także produkty w różnych stylach oraz kolorach. Dzięki temu bez problemu urządzisz swoją małą łazienkę tak, jak tylko chcesz!

Umywalki 30 cm – wybierz odpowiednią dla swojej łazienki

Czy mała łazienka wyklucza elegancką i praktyczną aranżację? Na pewno nie! Wybierz idealny model do swojej łazienki, z którym zaoszczędzisz cenne miejsce!

Świetnym rozwiązaniem dla kompaktowych przestrzeni jest umywalka 30 cm z szafką. Dlaczego? Wybierając ten model, zyskujesz nie tylko funkcjonalny sprzęt do higieny osobistej, ale również miejsce na przechowanie kosmetyków, czy środków czystości. Umywalka 30 cm z szafką to naprawdę dobry wybór!

Alternatywą jest umywalka 30 cm nablatowa. Umywalki nablatowe 30 cm są wbudowane w blat łazienkowy. W ten sposób nie tylko zachowujesz spójność aranżacji, ale także zyskujesz miejsce. W umywalkach nablatowych 30 cm komora produktu jest całkowicie ukryta w podbudowie!

Jak widzisz, poszukiwanie zlewu łazienkowego 30 cm wcale nie musi być trudne! W ofercie znajdziesz wiele praktycznych modeli, które nie tylko wpasują się w niewielkie przestrzenie, ale także sprawią, że te będą wyglądać elegancko i wyjątkowo!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady