Current Image

Filtry

WYKŁADZINY DYWANOWE OBIEKTOWE

306 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładziny obiektowe

Wykładziny dywanowe to produkt, po który sięgamy ostatnio coraz częściej. Okazuje się, że znajdują one zastosowanie nie tylko w trakcie urządzania domu czy mieszkania. Wykładziny dywanowe są często również elementem aranżacji biur, hoteli, różnego rodzaju instytucji publicznych, powierzchni targowych czy placówek edukacyjnych. W takich miejscach wykorzystuje się tak zwane wykładziny obiektowe. Są to zwykle modele wykładziny dywanowej przeznaczone do powierzchni o dużym natężeniu ruchu. Dywanowe wykładziny obiektowe muszą być więc trwałe, odporne na plamy i zabrudzenia i łatwe w pielęgnacji. Takie warunki spełniają przede wszystkim wykładziny obiektowe wykonane z włókien syntetycznych jak poliamid czy polipropylen. Wykładziny obiektowe z poliamidu czy polipropylenu są niezwykle sprężyste i odporne na odkształcenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Wykładziny obiektowe z tych materiałów są również odporne na plamy i zabrudzenia i bardzo łatwe w codziennej pielęgnacji.

Wykładzina obiektowa dywanowa – najważniejsze zalety

  • Duża liczba dostępnych wzorów i kolorów wykładziny obiektowej dywanowej pozwala stworzyć ciekawą aranżację biura czy innego obiektu użyteczności publicznej. Dywanowe wykładziny obiektowe mają więc nie tylko funkcje czysto użytkowe. Często stanowią również integralną część wystroju wnętrza.
  • Wykładzina obiektowa dywanowa zapewnia dobrą izolację akustyczną. Wykładzina obiektowa będzie tłumić odgłosy kroków, przesuwanych krzeseł itd. Ma to duże znaczenie w przypadku biur typu open space czy w przypadku placówek edukacyjnych jak przedszkola.
  • Wykładziny obiektowe dywanowe są bardzo trwałe i odporne nawet na intensywną eksploatację. Ważne jest tu jednak dobranie rodzaju wykładziny i jej gramatury do przewidywanego natężenia ruchu.
  • Dywanowe wykładziny obiektowe łatwo utrzymać w czystości. Można je również prać przy użyciu urządzeń mechanicznych używanych często przez profesjonalne firmy sprzątające.
  • Wykładziny obiektowe pomagają również ocieplić pomieszczenie. Dodatkowo można je z powodzeniem stosować na powierzchniach z ogrzewaniem podłogowym.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.