Current Image

Filtry

WYCIERACZKI GUMOWE

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wycieraczki gumowe

Wycieraczki gumowe to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu lub mieszkaniu. Do tej kategorii produktów zalicza się zarówno modele w całości wykonane z gumy, jak i podgumowane, czyli pokryte tym materiałem wyłącznie od spodu. Wycieraczka gumowa jest przede wszystkim bardzo praktyczna – skutecznie zatrzymuje kurz, piasek czy wilgoć gromadzące się na podeszwach butów, tym samym zapobiegając wnoszeniu zanieczyszczeń do przedpokoju i roznoszeniu ich po kolejnych pomieszczeniach.

Gumowa wycieraczka w całości wykonana z tworzywa może być z powodzeniem stosowana też na zewnątrz – dzięki wysokiej odporności tego materiału na działanie czynników zewnętrznych, nie trzeba martwić się o jej uszkodzenie. Z kolei wycieraczki gumowe, w których z tworzywa zrobiona jest tylko spodnia część, doskonale sprawdzą się na korytarzach oraz w przedpokojach.

Duża wycieraczka gumowa

Wycieraczki z gumy są dostępne w różnych rozmiarach. Ich standardowe wymiary to 40x60 cm, ale nie jest to jedyna opcja. Duża wycieraczka gumowa w rozmiarze 80x120 cm czy 90x150 cm będzie świetnie spełniać swoją funkcję zarówno przed wejściem do domu, jak i przy przejściu z garażu czy ogrodu do domu. Wycieraczka gumowa duża z wykonaną z tworzywa spodnią warstwą będzie odpowiednim wyborem także do przedpokoju – pozwoli uporządkować obuwie, skutecznie pochłaniając nagromadzoną na podeszwach wilgoć.

Wycieraczki gumowe do domu

Wycieraczki gumowe do domu cechują się dużą różnorodnością. W zależności od potrzeb czy preferencji łatwo można znaleźć model wpisujący się w gust domowników lub dopasowany do aranżacji strefy wejściowej. Wycieraczki do domu gumowe mogą być utrzymane w stonowanych, jednolitych barwach lub zdobione ciekawym motywem bądź zabawną aplikacją.

Wycieraczka gumowa pod drzwi

Wycieraczka gumowa pod drzwi może być nie tylko praktyczna! To znakomity, a zarazem bardzo prosty sposób, by odmienić strefę wejściową do domu lub mieszkania i nadać jej wyjątkowy charakter. Wycieraczki gumowe pod drzwi ułatwiają utrzymanie czystości w przedpokoju, a przy tym pomagają zrobić świetne wrażenie już od samego progu!

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.