Current Image

Filtry

MIKROFALÓWKI

41 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mikrofalówki

W swojej historii mikrofalówki, czyli kuchenki mikrofalowe, w ciągu zaledwie kilku dekad przeszły drogę od osobliwej nowości do praktycznie niezbędnego elementu wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Mikrofalówki służą dziś nie tylko do błyskawicznego podgrzewania potraw. Ten praktyczny sprzęt AGD można wykorzystać również do rozmrażania, grillowania czy nawet dezynfekcji naczyń.

Kuchenki mikrofalowe znajdziecie także w ofercie naszego sklepu online. W stałej sprzedaży mamy kilkadziesiąt sprawdzonych modeli z oferty renomowanych producentów sprzętu AGD. Oferujemy zarówno urządzenia polskich marek, jak i mikrofalówki Beko, Samsung czy Whirlpool. Jeśli szukacie aktualnie dobrej jakości, solidnej kuchenki mikrofalowej, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.Mikrofalówka – jaką wybrać?

Jaką kuchenkę mikrofalową wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie mikrofalówki i jakie funkcje powinny mieć dobre mikrofalówki? To tylko kilka z wielu pytań, które zadają sobie osoby kompletujące wyposażenie kuchni. Poniżej zebraliśmy dla Was kilka parametrów technicznych i funkcji mikrofalówki, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem konkretnego modelu. Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą Wam podjąć decyzję, jaką mikrofalówkę wybrać.  • Moc mikrofalówki decyduje o tym, jak szybko będzie ona w stanie podgrzać swoją zawartość. Tanie mikrofalówki to często urządzenia o mocy do 700W. Polecane mikrofalówki to jednak najczęściej modele o mocy maksymalnej 800-1000W.
  • Budowa mikrofalówki, czyli to, czy jest to model przeznaczony do zabudowy, czy wolnostojący. Popularność nowoczesnych trendów mieszkaniowych sprawiła, że zdecydowanie częściej wybierane są mikrofalówki do zabudowy. Takie modele pozwalają idealnie wkomponować kuchenkę mikrofalową w ciąg kuchennej zabudowy. Z budową kuchenki mikrofalowej wiąże się również jej pojemność i ewentualnie wielkość talerza obrotowego (jeśli zdecydowaliście się na model wyposażony w taki element). Pojemność mikrofalówki powinna być oczywiście uzależniona od tego, do czego będziecie jej na co dzień używać.
  • Kluczowe są również funkcje mikrofalówki i dostępne w konkretnym urządzeniu programy. Wybór konkretnego modelu powinien być podyktowany przede wszystkim Waszymi potrzebami i tym, do czego planujecie wykorzystywać to urządzenie. W kuchni bez piekarnika idealnie sprawdzi się mikrofalówka z opcją grillowania czy nawet model z funkcją piekarnika. W sprzedaży znajdziecie nawet kuchenki mikrofalowe z funkcją termoobiegu, chociaż taka dodatkowa opcja ma oczywiście wpływ na wyższą cenę mikrofalówki.
  • Poza aspektami czysto praktycznymi i parametrami kuchenki mikrofalowej nie możecie jednak zapomnieć o aspekcie wizualnym i tym, czy dany model będzie pasował do Waszej kuchennej aranżacji. W naszym sklepie znajdziecie przede wszystkim mikrofalówki w uniwersalnych stonowanych kolorach. Największą grupę stanowią mikrofalówki czarne, a także modele w tak zwanym kolorze inox (kolor szczotkowanej stali nierdzewnej). W sprzedaży mamy jednak także mikrofalówki białe, które będą pasowały idealnie do nowoczesnych kuchni total white lub aranżacji z białymi frontami.
  • Nie bez znaczenia jest także okres gwarancji producenta na konkretny model mikrofalówki. W tej kategorii wyróżniają się szczególnie kuchenki mikrofalowe marki Kernau. Są one bowiem objęte aż 5-letnią gwarancją producenta. modele innych producentów posiadają zwykle jedynie 2-letnią gwarancję.

Mikrofalówki – ranking

Pośród bardzo szerokiej gamy dostępnych na rynku modeli bardzo trudno ustanowić jeden ranking mikrofalówek. Wszystko zależy bowiem od tego, jakie są Wasze oczekiwania i możliwości budżetowe. Najtańsze mikrofalówki to zwykle urządzenia o mniejszej mocy z jedynie podstawowymi funkcjami. Wybierając mikrofalówki, warto zwrócić uwagę, nie tylko na moc mikrofalówki w watach, ale także na wszystkie inne wymienione powyżej parametry.Mikrofalówki – wymiary

Wymiary mikrofalówki są często bezpośrednio powiązane z tym, jakie funkcje oferuje dane urządzenie. Małe mikrofalówki to często modele z podstawowymi funkcjami, które wykorzystacie przede wszystkim do szybkiego podgrzewania potraw czy napojów. Natomiast duże modele oferują często szereg dodatkowych możliwości jak, chociażby pieczenie, gotowanie na parze czy grillowanie potraw. Przed wyborem konkretnego modelu warto więc zastanowić się, jakie są Wasze potrzeby i do czego planujecie wykorzystywać na co dzień kuchenkę mikrofalową. 

Wymiary mikrofalówki powinny być oczywiście dopasowane również do metrażu kuchni i ilości miejsca, jakie możecie poświęcić na to urządzenie. Dużą część naszej oferty stanowią mikrofalówki do zabudowy. Wymiary mikrofalówek do zabudowy są ustandaryzowane i pozwalają na ich montaż w kuchennych szafkach. W sprzedaży mamy zarówno małe mikrofalówki do szafek o szerokości 50 cm, jak i standardowe modele, które możecie zamontować w słupku kuchennym 60 cm.Mikrofalówki – cena

Cena mikrofalówki jest oczywiście uzależniona od tego, jakie urządzenie wybierzecie. Tanie mikrofalówki oferujące wszystkie niezbędne na co dzień funkcje znajdziecie na przykład w ofercie polskiej marki Kernau. Najtańsze modele z katalogu tego producenta kosztują poniżej 500 zł. Nieco więcej będziecie musieli zapłacić za urządzenia oferujące wiele możliwości. Często są to jednak mikrofalówki z funkcją piekarnika. Tego rodzaju modele są nie tylko bardzo praktyczne. Pozwalają również zaoszczędzić w kuchni sporo miejsca. Dwa odrębne urządzenia możecie zastąpić jedną mikrofalówką z piekarnikiem. Jest to więc idealne rozwiązanie w przypadku małych kuchni czy aneksów kuchennych. Dobrym sposobem na znalezienie taniej mikrofalówki wysokiej jakości mogą być również promocje i wyprzedaże dostępne często na naszej stronie. Staramy się cyklicznie oferować promocje na mikrofalówki i inne elementy wyposażenia kuchni i urządzenia AGD. W kategorii Outlet znajdziecie także szereg wyprzedaży dotyczących materiałów wykończeniowych i mebli kuchennych.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.