leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DYWANY MŁODZIEŻOWE / DO POKOJU MŁODZIEŻOWEGO

127 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany młodzieżowe

W pokoju młodzieżowym dywan przestaje zwykle pełnić rolę miejsca codziennych zabaw, a staje się raczej elementem typowo dekoracyjnym. Wybierając dywan młodzieżowy, możemy zapomnieć o dziecięcych wzorach ze zwierzątkami czy postaciami z bajek. W zamian warto postawić na nowoczesne dywany młodzieżowe, które kolorystycznie będą współgrały z meblami i barwą ścian. Do pokoju młodego chłopaka możemy wybrać na przykład uniwersalny szary dywan młodzieżowy z geometrycznym wzorem. W przypadku dywanu młodzieżowego dla dziewczyny możemy postawić na modele w nieco żywszych kolorach. Popularne są też młodzieżowe dywany w paski, w kratkę lub dywany ozdobione motywem gwiazdy. Te ostatnie sprawdzą się  szczególnie w przypadku aranżacji pokoju dla nastolatki. Popularnym wyborem do dziewczęcego pokoju są również młodzieżowe dywany shaggy.

Dywany młodzieżowe Komfort

Linia dywanów młodzieżowych w sklepie Komfort obejmuje ponad 100 modnych wzorów w różnych rozmiarach. Dywany młodzieżowe Komfort to przede wszystkim uniwersalne dywany prostokątne. Dywany w takim kształcie można wykorzystać w większości standardowych pomieszczeń. Jeśli jednak szukacie młodzieżowego dywanu w innym kształcie, to w tej kategorii oferujemy również kilka modeli dywanów okrągłych.

Dywany młodzieżowe Komfort utkane są w większości przypadków z włókien syntetycznych o wielu praktycznych zaletach. Młodzieżowe dywany obejmują między innymi modele wykonane z polipropylenu, poliestru, czy wiskozy. Włókna te świetnie imitują naturalną wełnę. Są miłe w dotyku i zapewniają skuteczną termoizolację podłogi. Dodatkowo dywany młodzieżowe z włókien syntetycznych są bardzo mało wymagające pod kątem pielęgnacji. Bardzo łatwo usunąć z nich ewentualne plamy czy zabrudzenia, a ich czyszczenie nie wymaga specjalistycznych detergentów. Dużą zaletą młodzieżowych dywanów syntetycznych jest również ich przystępna cena. Niektóre modele młodzieżowych dywanów można kupić w sklepie Komfort już w cenie kilkudziesięciu złotych.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.