Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE CZARNE

12 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne czarne

Drzwi wewnętrzne czarne to wybór dość nieoczywisty, a czasami nawet kontrowersyjny. Jeśli jednak zachowamy odrobinę wnętrzarskiego wyczucia, to drzwi wewnętrzne czarne mogą okazać się niezwykle eleganckim dodatkiem zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza.

Drzwi wewnętrznych czarnych nie zabrakło również w ofercie naszego sklepu online. W stałej sprzedaży posiadamy czarne drzwi z najnowszych katalogów renomowanych polskich producentów stolarki drzwiowej. Są to między innymi modele z oferty marki DRE.

Czarne drzwi w mieszkaniu – czy to dobry pomysł?

Czy czarne drzwi w mieszkaniu to dobry pomysł? W jakich aranżacjach możemy wykorzystać czarne drzwi wewnętrzne? W każdej aranżacji wnętrza, niezależnie od stylu, takie elementy jak drzwi, ściany i podłoga powinny stanowić wizualnie spójną całość. Na czarne drzwi w mieszkaniu możemy zdecydować się więc przede wszystkim we wnętrzach, w których dominują elementy w kolorze białym, szarym i czarnym. Drzwi wewnętrzne czarne sprawdzą się więc w różnego rodzaju aranżacjach w stylu black&white. Po taki element wystroju możemy sięgnąć między innymi we wnętrzu skandynawskim, aranżacji klasycznej czy minimalistycznym nowoczesnym salonie. Kolor czarny jest też często charakterystycznym elementem surowych aranżacji w stylu industrialnym oraz efektownych wnętrz glamour.

Drzwi wewnętrzne czarne mat czy połysk?

Duże znaczenie ma również to, czy zdecydujemy się na drzwi wewnętrzne czarne mat, czy czarne drzwi na wysoki połysk. Czarne drzwi wewnętrzne matowe są zdecydowanie bardziej uniwersalne. Możemy wykorzystać je zarówno we wnętrzu klasycznym, jak i nowoczesnej aranżacji. Drzwi wewnętrzne czarne mat są także zdecydowanie mniej wymagające pod względem pielęgnacji niż czarne drzwi na wysoki połysk. Z drugiej strony drzwi wewnętrzne czarne połysk mogą być bardzo efektownym dodatkiem. Dotyczy to w szczególności nowoczesnych designerskich wnętrz, w których zdecydowaliśmy się wykorzystać także błyszczące czarne meble.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.