Current Image

Filtry

CHODNIKI ZIELONE

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodnik zielony

Chodnik to dodatek, który poza funkcjami dekoracyjnymi pełni często również funkcje czysto praktyczne. Dobrze dobrany chodnik potrafi nadać pomieszczeniu przytulnego charakteru, a dodatkowo chroni podłogę przed skutkami intensywnego użytkowania. W wielu mieszkaniowych aranżacjach może sprawdzić się chodnik zielony. Jest to relaksujący kolor, który pomoże wprowadzić nam do pomieszczenia harmonię i porządek. W ofercie sklepu internetowego Komfort dostępnych jest kilka wyselekcjonowanych wzorów zielonych chodników dywanowych. Są one dostępne w różnych szerokościach, a dodatkowo kupując chodnik zielony w naszym sklepie, istnieje możliwość zamówienia obszycia również jego krótszych boków. Jeżeli uważacie, że zielony chodnik będzie ciekawym uzupełnieniem Waszej mieszkaniowej aranżacji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Chodniki zielone – tradycyjne czy nowoczesne?

Zielone chodniki dywanowe w sklepie Komfort to zarówno wzory tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne modele. Tradycyjne chodniki zielone to przede wszystkim te inspirowane dywanami perskimi czy tureckimi. Wbrew pozorom taki orientalny wzór zielonego chodnika sprawdzi się nie tylko w typowo zabytkowych aranżacjach. Po zielony chodnik w perskim stylu możemy sięgnąć równie dobrze w przypadku wnętrz eklektycznych, wnętrz retro czy też aranżacji inspirowanych orientalnymi klimatami etno. Możemy nawet pokusić się o wykorzystanie takiego zielonego chodnika w nieco bardziej nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. Taki zielony chodnik może stać się elementem przełamującym monotonię takiej stylizacji.

Na chodniki zielone w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu możemy zdecydować się w przypadku aranżacji w stylu glamour. Idealnym wyborem będzie tu chodnik w kolorze głębokiej, butelkowej zieleni. Kolor ten będzie świetnie współgrał z tak charakterystycznymi dla stylu glamour dodatkami w kolorze złotym. Jeśli natomiast szukamy nieco bardziej kolorystycznie stonowanej dekoracji, możemy sięgnąć po zielony chodnik w delikatnym pastelowym odcieniu miętowym. Taka uniwersalna dekoracja sprawdzi się w zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

Chodniki do przedpokoju na metry

Większość dostępnych w tej kategorii produktów to chodniki do przedpokoju na metry. Oznacza to, że długość zamawianego chodnika możemy dopasować idealnie do wymiarów naszego przedpokoju. Chodniki do przedpokoju na metry są standardowo fabrycznie obszyte jedynie wzdłuż dłuższych boków. Oferujemy jednak możliwość skorzystania z dodatkowej usługi obszycia również krótszych boków chodnika do przedpokoju. Dzięki temu otrzymujemy gotowy i starannie wykończony chodnik do przedpokoju.

Dobór odpowiedniego chodnika do przedpokoju na metry ułatwia również szeroka rozmiarówka. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie chodniki do przedpokoju o szerokości od 60 do aż 150 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady